SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Lecytyna do cyklu

Wysłana -
lodzianin1
aston86
Nie mam wlasnie wynikow , mialem robione badania okresowe z roboty i lekarka ktora podbijala skierowanie powiedziala tylko tyle ,ze drugi rok z rzedu wyszly podniesione proby ,i zebym zmienil diete itd. Bo zajade watrobe

Tak to.jest z baranami
lekarzami

Weterynarze nie lekarze.
Co do ich fachowosci ,to co roku kaza mi schudnac bo twierdza ,ze mam spora nadwage (172 cm 95kg) tkanka ostatnio mierzona byla chyba 13, i nie przetlumaczysz ,ze cwiczysz ,wydolnosc jest i wogole ,traktuja cie jak grubasa jakiegos hehe
Wysłana -
Co za problem zrobić badania na własna rękę i wiedzieć na czym stoisz
Wysłana -
Dokładnie, skocz do laba i zrób panel wątrobowy za 45zl i wiesz jak sprawa wygląda.
Wysłana -
Tłusta kolacja lub trening ciężki Ci próby podniesie nad normy, jak Pani mówi, Że jesteś gruby to chyba nie spodziewasz się nic więcej po niej?
Wysłana -
aston86
lodzianin1
aston86
Nie mam wlasnie wynikow , mialem robione badania okresowe z roboty i lekarka ktora podbijala skierowanie powiedziala tylko tyle ,ze drugi rok z rzedu wyszly podniesione proby ,i zebym zmienil diete itd. Bo zajade watrobe

Tak to.jest z baranami
lekarzami

Weterynarze nie lekarze.
Co do ich fachowosci ,to co roku kaza mi schudnac bo twierdza ,ze mam spora nadwage (172 cm 95kg) tkanka ostatnio mierzona byla chyba 13, i nie przetlumaczysz ,ze cwiczysz ,wydolnosc jest i wogole ,traktuja cie jak grubasa jakiegos hehe

Ja dostałem nawet skierowanie do poradni chorób metabolicznych - diagnoza nadwaga
Wysłana -
flex1976
aston86
lodzianin1
aston86

Tak to.jest z baranami
lekarzami

Weterynarze nie lekarze.

Ja dostałem nawet skierowanie do poradni chorób metabolicznych - diagnoza nadwaga

grubas
Wysłana -
Natan33
Dokładnie, skocz do laba i zrób panel wątrobowy za 45zl i wiesz jak sprawa wygląda.

Problem zaden ,w przyszlym tygodniu podjade i zrobie ,ale w dawkowaniu lecytyny to wynik chyba nic nie zmieni ,bo nie zakladam ,ze wyniki beda jakies na maxa wyj....ne,
Wysłana -
Nie sądzę, u mnie zawsze próby podniesione delikatnie, raz mniej a raz więcej ale bez tragedii.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź