SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Latem spala się nie tylko tkanka tłuszczowa...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ree! Słyszałem ostatnio od kumpla który kiedyś chodził na siłownię, że w upalne dni następuje większe spalanie tłuszczu i...tkanki mięśniowej!!! Mówił, żeby brać większe ciężary z mniejszą liczbą powtórzeń?! Czy to coś pomoże? A może to tylko bzdury?
Pozdrowionka -TAZ0_
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi sie wydaje że to bzdury.a raczej na pewno sa to bzdury

"Nikt nie jest pokonany,dopóki sam nie uzna się za pokonanego "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A W JAKI RZEKOMO SPOSÓB MIAŁABY SIĘ SPALAĆ TA TKANKA MIĘŚNIOWA NA UPALE? MOŻE CHCIAŁ CIĘ POSTRASZYĆ. ALBO SĆIEMNIAK JAKIŚ.

Ja wiem, że wiem, że wy wiecie, że ja wiem, że wy niewiecie, że ja niewiem o tym że wy wiecie, że ja wiem. )))))))
Sweder
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Fakt ,wyższa temperatura sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej ,ale nie wydaje mi się ,że to jest jednyny powód dlaczego latem się lepiej chudnie.Drugą przyczyną może być ubytek wody (nie tłuszczu) w organizmie.
A co do ubytku mięśni ,to jeśli ubywa wody która stanowi ok.70-80% zawartości mięsnia ,to rzeczywiście tracimy również szybciej mięsnie.
Taki tam mały paradoks.

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Sebapl!To chyba o to chodzi-z tą wodą. Jeśli jest taki ubytek wody to może lepiej dużo pić? ;0) Choć wtedy znów człowiek będzie się cholernie pocił.Ale jakoś trzeba ratować mięśnie hehe. Nara! TAZo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
a ja teraz palę tłuszcz i nawet jak spalę trochę mięśni to mam to gdzieś odrobię później ,a teraz chcę lepiej na lato wyglądać! i JUZ!!!!!!!!!!
****ing MASS ;)
qrva że po angielsku też nie można przeklinać!?!
Wielebny Doctor Cienias

Zmieniony przez - Doctor w dniu 01-05-06 13:38:46

Nikt

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lordoza

Następny temat

pomocy-bark

WHEY premium