SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Laserowa korekta wzroku ???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2215
Witam was mam pytanko mial ktos z was laserowa korekte wady wzroku i na ile jest to skuteczne i jakie sa po tym zakazy, ja nie mam duzej wady ale chcialbym sie o tym cos dowiedziec. Czekam na odpowiedzi z gory dzieki pzodrawiam i narazie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 380
A wiecie jaki jest czas rekonwalescencji? Bo wiem że nie można dźwigać i tak się zastanawiam na ile trzeba odpuścić siłkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
ja nie miałem, ale czytałem o tym- w sumie juz jakis czas temu wiec moze nie dokońca aktualne info mam

laser nie zawsze pomoga to raz,
po tym wzrok moze sie całkiem zepsuć np po kilku latach
zabieg mozna wykonać dopiero w momencie gdy wada jest juz ustabilizowana, czyli nie wczesniej niz przestaniesz rosnać.

ja bym tej metody nie polecał- za duże ryzyko

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a ja bym polecił WIZYTĘ u specjalisty !!
bo prawda jest taka ze zapewne nikt tu się na tym nie zna

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
tez myslalem nad tym zabiegiem. Bo juz mnie w****iaja te soczewki i zdeka drogo wychodza. Ale jesli chcesz poddac sie tej korekcji to musisz miec skonczone 21 lat po zabiegu nosisz bodajze przez tydzien jakies soczewki takie i kropelki dostajesz. Czas gojenia sie wszystkiego podobno do miesiaca jest juz wyszystko ok i nie trzeba zadnych kropelek ladowac ani nic. Tylko ze czasami po jednym zabiegu nic sie nie zmienia czyli zabieg sie nie udal i trzeba ponowic go. Z tym ze wzrok sie moze calkiem zepsuc to nie slyszalem, raczej slyszalem ze jak jzu sie uda zabieg to wzrok juz sie nie popsuje. I z tym ze jak mowi Kermit zeby nie polecal bo za duze ryzyko to raczej tez sie nie zgodze bo zabieg jest bezpieczny i trwa chyba 15 min jedno oko czy cos takiego. No chociaz ja tego nie stestowalem i jakos nie moge znalezc ludzi ktorzy by byli po takim zabiegu wiec to tylko dane z netu na temat tego zabiegu. Z praktyki nic mi nie wiadomo

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
no ja jednak bede trwał przy swoim
jezeli byłoby to tak wspaniałe to nie byłoby ludzi z wadami wzroku- choć w sumie cena takiego zabiegu tez odstrasza. Niemniej oko to bardzo delikatny narządi zawsze coś moze nie pójść.
JEzeli chodzi o pogorszenie sie wzroku, to tam gdzie czytałem pisało ze po około 10 latach kilku ludziom po zabiegach wzrok zaczął się bardzo szybko pogarszać i w końcu było gorzej niz przed zabniegiem- tak jak mówie czytałem juz jakis czas temu i nie pamietam gdzie to było.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co czytałam na necie...jest to dość drogie ok 5 tys zł /oko ,więc głównie dlatego wszyscy ludzie z wadami wzroku się na to nie piszą i trzeba być zupełnie zdrowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
wlasnie tez mysle ze cena odstrasza. Bo np. w stanach to jest popularne. Np. ostatnio ogladalem chwile sloneczny patrol tak przypadkiem jakies starsze odcinki. Byl tam wlasnie taki kandydat ratownik co mial wade wzroku i nie mogl byc ratownikiem i mu tez radzili zeby poszedl na laser. Ale on jednak zrezygnowal bo powidzial ze nie ma hajsu. Ogolnie nie bede wam strzeszcza calego odcinka ale ten moment mnie zaciekawil wlasnie Film jak juz mowile stary bardzo...

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Ja byłem niedawno u specjalisty, cena leczenia krótkowzroczności za jedno oko to 1900-2300 zł. Po leczeniu nie ma żadnych powikłań. Warunek - 20 lat, czyli kiedy się oko stabilizuje. Leczenie od -15 do +6 dioptri oraz astygatyzm. Po zabiegu przez 1 dzień nie powinno sie przemęczać oczu. Jeśli wada się cofnie to macie gwarancję i zrobią wam drugi raz zabieg za darmo. Zabieg jest bezbólowy, robią znieczulenie miejscowe kropelkami. Jak są jakieś pytania to walcie, to co pisałem to wiem od okulistki, mam kilka ulotek z tego ośrodku medycznego. Pierwszy raz jestem w tym dziale i jakbym nie odpowiadał to znajdziecie mnie w sportach ogólnorozwojowych.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
no czyli tak samo slyszalem. Czy ty juz jestes po tym zabiegu czy dopiero zamierzasz ? A ta okulistka co ci mowila o tym to byla zwizana z tym osrodkiem gdzie wykonuje sie ta korekcje czy byles tez u jakiegos innego "niezrzeszonego" okulisty ?

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Ja nie jestem po zabiegu, mam 14 lat jak mi się wzrok nie naprawi (-1.25) to pójdę na to. Okulistka była "zrzeszona" ale ośrodek zaawansowany, wszystko na poziomie, więc na pewno to nie było naciąganie, ale fachowa informacja.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 212 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7535
A teraz musze was zaskoczyc. zabieg jest bezpłatny. trzeba przejsc pozytywnie badania np klinika w katowicach i jest sie kwalifikowanym do zabiegu. jesli jest to wada + lub minus ale jedno oko to wystarczy 19 lat a jesli oboje oczu na minus to trzeba skonczyc 21 lat.
Moja dziewczyna ma termin na wrzesien, kolega tez wrzesien, jednej kolerzance kazali przysc jak skonczy 21 lat bo ma oboje oczu minus.

Tribal Gallery
www.tribal.glt.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pekniete naczynko.

Następny temat

Środki termogenne!!!

Wiecej