SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Laptop - nosić w torbie czy w plecaku?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 354
Witam,

Kupiłem sobie laptopa - potężną 3,8 kg siedemnastkę. Razem z torbą (ok 1kg) - będzie to 5 kg do noszenia. To sporo. Szczególnie jak chciałbym go często przenosić.

Co będzie lepsze dla kręgosłupa, plecak czy torba na laptopa. Wydaje się że plecak. Ale jak ostatnio niosłem 5 litrowy baniak wody w plecaku to i tak nieźle mnie przekrzywiał do przodu. Do plecaka dojdą też jakieś książki i inne duperele więc waga jeszcze wzrośnie. Z drugiej strony, torba będzie przekrzywiała w bok. I na dłuższej trasie kręgosłup będzie z pewnością boleśnie jęczał.

Co zdrowsze, co lepiej kupić? plecaki są droższe, ale na kręgosłupie nie będę oszczędzał. Poradźcie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1271
ale masz problem xD
Kup sobie torbe podróżną na kółkach i nie bedzie Cie już nic bolało :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 354
SzymeX -> nie wiem co jest w tym pytaniu głupiego. To ważny zakup, który może bardzo mocno wpłynąć na kondycję kręgosłupa, warto się upewnić co kupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
mzoesz tez torbe nosic jak plecak? grunt by ciezar był rozłozony równo

bez pracy nie ma kołaczy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mocz

Następny temat

dziwny ból głowy :/

Wiecej