SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lager90/BLOG/W Drodze Na Plaze fotki s.33, filmik str.36

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
Witam wszytkich

W koncu zakładam własnego bloga

O mnie:
Urodzony 15.11.1990.
Wiek: 18
Staż: nie pamietam dokładnie ale niecałe 2 lata
Wymiary:
Waga:70
Biceps: 36
Przedramię:30
Brzuch:75
Udo:54,5
Łydka:39

Maksy przestałem sprawdzać jako ze siła mnie już tak bardzo nie interesuje.

Wiec tak: pierwszy raz siłke odwiedziłem dobrych parę lat temu. Nie wliczam tego do mojego stażu bo to było takie „ćwiczenie" u kumpla w garażu. Heh „ćwiczenie"- parę razy w miesiącu machnąłem serie na biceps\klatke. Ogólnie dużo przerw, picia, imprez. Po jakims czasie postanowiłem ze zrobie sobie własną siłke. Czesc sprzętu kupiłem, czesc dostałem od wujka i kumpli co kiedys machali. No i jakos tak minęło prawie 2 latka. Dopóki nie trafiłem na sfd to było to troche cwiczenie bez głowy. Troche krety się podjadło bo kumle tez zarli i rosli. Teraz w sumie załuje tej kasy co wtedy na to poszła. Diete jako taką trzymam od około wrzesnia. Na profesjonalnej siłce byłem może ze 4 razy bo troche daleko mam i nie opłacało by mi się to

Dieta:
A wiec orientacyjnie to wyglada tak: https://www.sfd.pl/Do_poprawki-t414718-s1.html
Ale róznie to u mnie bywa ze względu na checi\kase\czas. Czasami (czyt. za często) zdarza mi się od niej odstępować co będę starał się ograniczyc.

Trening:
Głównie po to zakładam bloga bo postanowiłem przejść na HST i lepiej będę sam siebie kontrolowac poprzez zapisywanie tu przebiegu treningu. Priorytety: Klatka i nogi bo je zaniedbywałem. Zaczynam od poniedziałku, na razie 2-gi tydzień SD

Mniej więcej plan wygląda tak: https://www.sfd.pl/Moje_pierwsze_HST-t458468.html
HST:
15-stki 1 seria

Wycisk sztangi na ławce poziomo
Przysiady/MC na prostych nogach (na przemiennie co trening)
Wspięcia na palce
Wiosłowanie sztanga oburącz (nachwyt)
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia

10-tki 2 serie

Wycisk sztangi na ławce poziomo
Przysiady\ MC na prostych nogach (j\w 15-stkach)
Wspięcia na palce
Wiosłowanie sztanga oburącz (nachwyt)
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia

5-tki 3 serie

Wycisk sztangi na ławce poziomo
Przysiady\MC na prostych nogach
Wspięcia na palce
Wiosłowanie sztanga oburącz (nachwyt)
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowi

Aktualny cel, do którego dążę to masa do ok.. 85kg przy możliwie niskim bf%.
[Po prostu wyjść na plaze bez strachu]

Na bieżąco stosuje Gainera Monster Massa i czasami jak nie mam możliwości\checi to WPC Ostrowia.

Cel założenia blogu:
Jak będę miał świadomość ze moje poczynania może ktoś śledzic to będę chciał się pokazac z jak najlepszej strony, co na pewno wyjdzie na dobre dla mnie

Fotki:




















OK mozecie jechac

PS.Pierwsza wypiska z treningu w poniedziałek

Zmieniony przez - Lager90 w dniu 2008-12-25 18:31:13

Zmieniony przez - Lager90 w dniu 2008-12-25 18:32:46

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
PONIEDZIAŁEK 13.05.2013

TRENING

KLATKA:
1. Wyciskanie sztangi na skosie (metoda 1,5powt.) 4 x 10p 50kg
2. Wyciskanie sztangi (ławka pozioma) 4 x 6p+6p 75kg + 65kg
3a. Rozpiętki skos 4 x 12 12,5kg
3b. Pompki 4 x max


WTOREK 14.05


TRENING

NOGI:
1. Przysiady 12x70/12x90/5x130/12x90/16x80
2. Syzyfki 4x12p
3a. Hack przysiad 2x90kg 5p
3b. Wykroki 2x? 10p
3c. Prostowanie nóg 2x20kg 20p


DZISIAJ

1. Arnoldki 4x12p
2. Unoszenie bokiem 4x12p + 1 x max

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będę stałym bywalcem.

Dopiero teraz widzę, jak naprawdę wyglądasz - jest super
<wazelina>

Coby nie słodzić za bardzo to tyraj uda, bo mam większe


Lato 2009 Twoje

zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
Tu jeszcze fota chyba z sierpnia. Duzo ludzi na forum ja widziało ale wstawiam bo to jedna z niewielu na którym klatke mozna pokazac






Dzieki student

Zmieniony przez - Lager90 w dniu 2008-12-25 18:38:16

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63831
może wymiary wrażenia nie robią ale wygląda to naprawdę fajnie. Może jakieś specjalnej masy nie ma ale za to kształtne mięśnie i bardzo fajne rzeźba. Życze powodzenia w dalszej pracy nad sylwetką pozdro i Wesołych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Ładnie LAger Plecy kozak mie się podobają . Rosnij rośnij

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Nice nice ;)
Popracuj nad klatką i kapturami, bo troche nieproporcjonalnie to wygląda do reszty :)
Bic i bary zaje.biste :)

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
Dzieki za wpisy:)

Jakby jakis mod zajrzał to prosze o wstawienie / / / w tytule Lager90/BLOG/W Drodze Na Plaze

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
bede zagladal, powodzenia...
ale jedna prosba... WEZ SIE ZA MICHE
chyba ze masa Cie nie interesuje

i daj fotke przod luz

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2008-12-25 23:07:32

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 517
jesteś stosunkowo suchy, ale za to bardzo fajnie to wygląda! łap mase proporcjonalnie do rzeźby takiej jaką obecnie posiadasz i będzie GIT!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Daleko do plaży chyba mieć nie będziesz

Powodzenia życzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
Dzień 1-wszy Treningowy

1 Trening 15-stek HST

Godz. rozpoczęcia- 11.03
Godz. zakończenia- 11.25

15-stki (1 seria):

Wycisk sztangi na ławce poziomo- 15 x 49kg (wyjątkowo 2 serie)

Przysiady- 15 x 52,5kg

Wspięcia na palce- opór x 90kg.

MC na prostych nogach- 15 x 58,5kg

Wiosłowanie sztanga oburącz (nachwyt)- 15 x 33kg

Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia- 15 x 9kg +sztangielka



Co do treningu to przyznam ze zdziwiony byłem ze miałem wiekszy problem niż się spodziewałem przed rozpoczęciem. Jak 2 tyg. Temu mierzyłem maksy i obliczałem ciezar początkowy i progresje to się bałem czy te 1-wsze treningi nie będą za łatwe(no bo w koncu ciezar duzo lżejszy niż maks). Ale jednak to 2 tyg. SD troche osłabiło i trening wypadł calkiem pozytywnieNa silce zimno jak zawsze zimą, ale jeszcze woda w butelce nie zamarzła wiec przypuszczam ze nie było temp. minusowej

Trening troche zmodyfikowałem:

Nie będe na przemian co tren. robic przysiadów\MC na prostych:
W 15-stkach zrobie po 1 seri kazdego
W 10-tkach po 2 serie kazdego
W 5-tkach 3serie przysiadów 1 seria MC &#8211; to będzie naprzemiennie co trening.



Dieta (tak z pamieci, możliwe ze czegos zapomniałem):

1) 8.30 owsiane, jaja, oliwa &#8211;omlet + kawa
2) Po trenie gainer
3) 12.30 ryz, wpc
4) 15.30 jajecznica, chlebek, oliwa + kawa
5) 18.15 ryz, wpc, orzechy
6) Na noc twaróg, oliwa

Kalorie licze raz na jakis czas. Dzisiaj akurat liczyłem i wyszlo ok.3517kcal.
b\t\w nie licze wogole

Fotek zarcia nie ma bo nie miałem za bardzo czasu a poza tym nie było zadnych widziwien w diecie. Jutro musze do miasta skoczyc po oliwe, gainera i jakies białko dobre w smaku bo mam zamiar robic Śniadaniowy mix wg. Przepisu Banana. Raz spróbowałem to z Ostrowią i nigdy wiecej

Jeszcze nie wiem czy będę robic wypiski z DNT. Jutro cos tam skrobne jak mi się zachce

Jeszcze na koniec nutka która ostatnimi czasy jest moim nr.1 <faja>





PZDR.




Zmieniony przez - Lager90 w dniu 2008-12-29 19:12:14

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i suple

Następny temat

plan fbw ocena

Wiecej