SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lady Di- Wyszczuplenie ciała.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3143

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 73
WITAM!


Moja ankieta:

Wiek : 16 (niedługo stuknie 17-ka)
Waga : 62 kg (przed dietowaniem 59)
Wzrost : 170
Obwód w biuście : 83cm
Obwód pod biustem : 77cm
Obwód talii w najwęższym miejscu : 69 (się zmienia w zależności czy jestem najedzona: przy diecie dukana miałam 65 cm.)
Obwód na wysokości pępka : 77cm
Obwód bioder : 95/96 cm(najszersze miejsce pupy)
Obwód uda: 50cm w najszerszym miejscu (nie wiem czy dobrze zmierzyłam)
Obwód łydki: 37cm (w najszerszym miejscu)
W którym miejscu najszybciej tyjesz : Brzuch (?) Pupa
W którym miejscu najszybciej chudniesz : Chyba brzuch.
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) We wtorek, środę, piątek i sobotę będę staram się chodzić na aeroby (bieżnia, rowerek podpierany, rowerek normalny i wioślarz). Poza tym staram się ćwiczyć w domu ćwiczenia na pupę, nogi, ramiona (typu; popmki damskie, wymachy nóg i inne ćwiczenia znalezione w internecie). Robi się ciepło więc dla relaksu jeździć będę na rolkach bądź rowerze :)
Co lubisz jeść na śniadanie: Kanapki z szynką, sałatą, ogórkiem; płatki z mlekiem.
Co lubisz jeść na obiad : Ziemniaki z kotletem, surówką, jajkiem. Ziemniaki w piekarniku, Spaghetti
Co jako przekąskę : Co mi wpadnie w szpony dobrego.
Co jako deser : Wszystko co słodkie.
Ograniczenia żywieniowe : Nie jem przed pójściem spać [staram się bynajmniej]
Stan zdrowia : Przeziębiona
Preferowane formy aktywności fizycznej; Taniec, rolki, rower, bieżnia, siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Nie stosowałam.
Stosowane wcześniej diety : Dieta Proteinowa parę razy.


Moje aktualne BMI według jednego z internetowych kalkulatorów to 21,45 czyli norma. Chciałabym schudnąć do 55-54, moje BMI wynosiłoby wtedy 18,69-19,03.
Mam dość masywne ramiona- chciałabym je wyszczuplić i ujędrnić.
To samo z plecami, brzuchem, pupą, udami i łydkami. Ogólnie całe ciało moje tego wymaga :)

Co do diety... Stosowałam dietę dukana, od września ;/ Ale za chiny ludowe nie umiałam na niej wytrzymać. Najdłużej wytrzymałam 14 dni, ale świąteczne potrawy mnie zgubiły. Dałam sobie z tym spokój- zmądrzałam :P Chcę się zdrowo odżywiać, a przy tym chudnąć. Średnio 0,5-1kg na tydzień, bo chyba taka jest średnia zdrowego chudnięcia :)
Jedzenie uwielbiam. Apetyt mam duży. Nawet gdy nie jestem głodna lubię sobie coś skubnąć z lodówki. Obliczyłam sobie moje dzienne zapotrzebowanie kalorii, wyszło mi 1707 kcal. Czy dobrze? Czy może za dużo/za mało?
Pozdrawiam.
[niżej wkleję zdjęcia]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jesc aktivie to marnotrawstwo Marnotrawstwo zdrowia

Możesz miec w szkole kromkę razowca z miesem lub salatke z miesem w pojemniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Nie jem przed pójściem spać [staram się bynajmniej]
jakiś konkretny powód?

to jeszcze:
- wklej zdjęcia sylwetki
- pokaż nam, co jesz: http://dzienniki.sfd.pl
- podaj swój plan treningowy

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 73
Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-04-07 09:28:07
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 73
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 73
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 73
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 73
Nie jem przed pójściem spać żeby organizm mój mógł odpocząć, a nie trawić to co zjem.

Mój przykładowy dzień
2 jabłka, baton Pawełek, 10 draży kokosowych w godzinach od 11 do 14. Koło 16 wędzona makrela. Późny obiad o 18, właściwie to kolacja : Gotowane ziemniaki, 2 łyżki, 1 kotlet w panierce, jajko sadzone i łyżka surówki z selera, marchwi i cebulki.

Mój plan treningowy, hmm. Nie mam określonego. Wszystko jest uzależnione od mojej szkoły (czasami wracam późno), od pogody (jak jest brzydko to raczej nie jeżdżę nigdzie ) i od samopoczucia. Tak jak napisałam w ankiecie; chodzę na aeroby, tańczę do muzyki w domu (coś w stylu ćwiczeń fitnesowych), wymachy nóg, spięcia mięśni pośladkowych itd.
Wczoraj byłam na bieżni 30 minut, rowerku podpieranym 20 min i normalnym 15 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Hi Hi jak to w Kubusiu Puchatku mawiano "Cętkowany trwiasty Jętyk"
Oj wy laski na tym Dukanie zdrowie wam niemile, dobrze ze malo ktora wytrzymuje dluzej bo wiecej bylo by tych z klopotami hormonalnymi, ech...

Nie za bardzo widze bys miala z czego sie odchudzac, owszem te 3kg i starczy, I nie w tempie 1kg na tydzien bo to osoby z nadwaga osiagaja, ale spokojnie w 3 miesiace

Na pośladki to trzeba by silownie, jak nie masz jak to przy tym co robisz starczy dieta 1800kcal
Rozklad BWT 30/30/40%

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-04-06 11:47:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 73
Na siłownię planuje się zapisać. Przeczytałam wiele artykułów i mój trening wyglądał by tak: 35 minut bieżni, 15 minut rowerku, a następnie ćwiczenia siłowe: 3 serie po 12 na pośladki, nogi, ramiona, brzuch czy coś w tym stylu. Nie wiem dokładnie jakie będą tam maszyny :) Ćwiczyłabym w poniedziałek, środę, piątek. W sobotę tylko aeroby (rolki, rower lub bieżnia). Niedziela dzień wolny.Pozostaje wtorek i czwartek- ruch w postaci rolek, bądź roweru i hula-hop. Może być?? :)

Moim celem jest schudnąć nie tylko te 3 kg ale 7 kg, do 55. Tak zdrowo i solidnie ;) Chcę być drobniejsza.
Czy udałoby się uzyskać taką sylwetkę jak ta kobieta na zdjęciu w tym linku: http://ikf.styl.fm/street-fashion/item954647.htm  , przy mojej budowie ciała? Właśnie, jaki ja mam kształt ciała? Gruszka, jabłko czy może jakiś inny owoc? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ojoj wybacz ale widać ze jesteś nastolatką Nie lubie jak ktos pokazuje czyjas sylwetkę i mowi ze chce tak wyglądać, nasze ciało to nie materiał dający sie dowolnie kształtować to zywy organizm zaprojektowany do określonego wyglądu. Mozna go modelować ale nie zmienić zupelnie, a modelowanie to dodawanie miesni by mozna było zejść niżej z tłuszczem.

7kg??? czemu chcesz składać sie z kości?
Powiem tak, być może możesz sie zagłodzić (o zdrowym odchudzaniu nie ma w takim wypadku mowy) o te 7kg w dol byc moze będziesz przez chwile chuda jak bys chciala, ale okresu miec nie będziesz i wszystko co zjesz później wróci w postaci jojo.

Ladnei teraz wygladasz mozesz to poprawic pewnie ale nei zmienisz pewnych rzeczy walczac z tym bedzie juz tylko gorzej.

Dieta zaproponowalam, trening z regulaminu dla poczatkujacych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 73
Chodziło mi właśnie o takie wymodelowanie jak ta niewiasta na zdjęciu, przybliżone :P

7 kg przecież to nie dużo. Zakładając że będę zdrowo jeść (warzywa, mięsa, ryby, zdrowe tłuszcze itd.) i się ruszać to wydaje mi się, że byłoby dobrze. Wygłodzenie... Mi to nie grozi :) Za bardzo lubię jedzenie :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Dietetyczny, nowa odsłona, nowe możliwości ..

Następny temat

Co z USA?

WHEY premium