SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L-karnityna dawkowanie dla kobiety.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja dziewczyna zaczęła chodzić na aerobik i uparłą się na l-karnitynę która ma jej pomóc w zredukowaniu tkanki tłuszczowej. Chciała żebym powiedział jej jak ją brać i ile i czy lepsza w płynie (tak myślę) czy w tabletkach. Praktycznie ja g*** wiem na ten temat i liczę na waszą pomoc.
Jej waga to 50 kg przy wzroście 166 cm.
Z góry dziękuję.

...ANIOŁ PRZYBIERA POSTAĆ DRĘCZYCIELA KAŻĄC MIŁOWAĆ MI NIEPRZYJACIELA...
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 807
Nie sądze aby Twoja dziewczyna miała nadwagę ,ale takie juz sa te dziewczyny ,nic sie im nie da przetłumaczyc. Na opakowaniu piszą aby brać 3 razy dziennie , jednak moim zdaniem piszą tak abyś częściej to kupował , jak ja brałem L-karnitynę , to brałem jedną tabletkę 40 minut przed treningiem aerobowym i czasami brałem na noc, Jeśli byłbym przy kasie to pewnie brałbym codziennie przed spaniem , ale nie trzy razy dziennie.Takie jest przynjamniej moje zdanko !Trzymaj się !

Dean

Dean

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech bierze raz dziennie przed treningiem i najlepiej w plynie bo tablety dzialaja dopiero po najwczesniej 4 godzinach. Dawka powyzej 1000mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki bardzo panowie. A może polecicie jakiegoś producenta?

...ANIOŁ PRZYBIERA POSTAĆ DRĘCZYCIELA KAŻĄC MIŁOWAĆ MI NIEPRZYJACIELA...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nutrend produkuje fajna karnityne -Carnitargin Gold.
Ultimate Nutrition tez ma w plynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nutrend w płynie jest dobry ale niestety zbyt kosztowny . Jedno opakowanie ma 10 ampułek po 600 mg karnityny każda , a kosztuje około 60 zł . Więc na dłuższą metę to sie nie opłaca , lepiej kupić Ultimate albo Nutrend w kapsułkach (jedno opakowanie kosztuje 45 zł i zawiera 60 kapsułek po 450mg każda) . Przy zakupie sugeruj się tym na jak długo dane opakowanie wystarczy . Twoja dziewczyna pewnie nie ma nadwagi więc 1000mg dziennie powinno jej spokojnie wystarczać .

"Demon to some , angel to others ..."

Zmieniony przez - Tajfun w dniu 2001-11-16 14:53:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA-informacja

Następny temat

Czy fitmax jest bezpieczny dla zdrowia?

WHEY premium