SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L - KARNITYNA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Czy ktoś to brał? Na mojej siłce można dostać buteleczke (taka jak po kubusiu małym) za 5zł - firma OLIMP. Dobra cena?
Jak to brać? Jakiś konkretny cykl czy może pić w czasie ćwiczeń?
Dzieki wszystkim za odpowieedzi

Pozdrówka!

Arcio
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
ciekawe...
znam 4 osoby ktore chodza na silownie "nalogowo" :
siebie i 3 kumpli...
dziwnym trafem kazdy z tych 4 osob zaczynal od bezsensownego machania sztangielkami...
:)
dziwne..
a jak u was bylo? kazdy zaczal chodzic na silownie z dnia na dzien i tak juz zostalo czy zaczynaliscie "bezsensownie"?
to jest ciekawy temat... (zaraz bedzie w Szatni...)

Pozdrówka!

Arcio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stary z moich doswiadczen wiem ze najlepiej wypic ja przed treningiem, wtedydy powoduje spalanie tluszczu i dostarczasz do organizmu duza dawke energii, przez co trening jest efektywniejszy.

PS
Odpisz na moj artykol )


Mr_Dead
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
No tak, przed treningiem, ale zeby byly jaKIES CIEKAWSZE efekty to pic to np. przez miesiac czy jak? Chce widziec czy po zakonczenie cyklu kreatyny dobrze wyrzezbie sobie sylwetke :)

Pozdrówka!

Arcio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
czy l-karnityna i ECA (tzn tussipect itd..), mozna ze soba mieszac? NIECH KTOS ODPOWIE LUDZISKA :)


Pozdrówka!

Arcio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie na silce jest za czworke:) Z tego co wiem zawrtosc l-karteniny w jednej butelce jest za mala aby dawala jakies za***iste efekty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale masa gwiazdkuje niecenzuralne wyrazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
jest nawet po 3,60 ta l-karnityna a stezenie jest chyba 700 mg/ but. wiec nie ejst najgorzej ) tylko trzeba brac na poosty zoladek


pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
o pusty zoladek, tylko tak z pustym zoladkiem cwiczyc 3,5 godziny?
A np 2 butelki? na lekko pelny zoladek? :)

Pozdrówka!

Arcio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Czlowieku nie mow ze Ty ponad 3 godziny cwiczysz?!

WEBADI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Wcześniej po 4, ale znudziło mi się i ćwiczę po 3 :) Rekord to chyba cały dzień na siłce (czasami w wakacje nie miałem co robić), zawsze jest to ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
ja piernicze? i Ty rosniesz?!

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bst-- l-karnityna

Następny temat

Dibencozide Magnum (co o tym sądzicie?)

WHEY premium