SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L-Glutamina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co sądzićie o Glutaminie Firmy Multipower? Z tego co wiem to jest to czysta L-Glutamina a nie peptyd tak? oplaca sie to kupic?

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
niop jakos sie ustawimy poznasz mnie na pewno taki mikry koles

do 18maja jeszcze sie ustawimy

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
to jest bardzo dobra firma!!!

osobiscie uwazam ja za warta wydanych pieniedzy!!!!!

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem ze peptyd glutaminy nie jest wcale gorszy od samej glutaminy wiec nic ci niepowiem na ten temat. wlasnie a jaka jest jej cena i ilość??

BeZ KaSy NiE Ma MaSy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Młody369, a skąd wiesz, że peptyd nie jest gorszy od l-glutaminy? Bo ja mam dokładnie odwrotne informacje.
A co do Glutaminy Multipowera to jeśli jest to 100% glutaminy to możesz śmiało brać. Tylko nie wiem jak z ceną, bo u nas importer multipowera stanowczo przesadza z marżą. 500g kreatyny, która w sklepie firmowym multipowera w Łodzi kosztuje 160zł, w sklepie w Czechach kupisz za ok. 95 zł.
Dokładnie taką samą.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cyber sie o tym wypowiadal-odnosnie glutaminy i jej peptydu firmy advantage sx: Jedna - ta 500g jest w postaci zmikronizowanej, wolnej L-glutaminy a druga - ta 1000g jest w postci peptydowej (małe wiązania między aminokwasami) Według badań organizm potrafi lepiej przyswoić i wykorzystać tą w postaci peptydowej.
Glutamina peptydowa też jest mikronizowana (drobna jak cukier puder a nie jAK Np cukier w kryształkach)

Pewnie chodzi Ci o to że peptydowa jest tańsza od wolnej postaci L- glutaminy. No wiec glutamine peptydową łatwiej jest wytworzyć - jest ona w postaci drobnych aminokwasow glutaminy polaczonycg w 2 lub 3 a w glutaminie w postaci wolnej ( L ) kazdy aminokwas glutaminy jest oddzielnie.


-


BeZ KaSy NiE Ma MaSy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Niestety Cyber jako właściciel działu komercyjnego nie zawsze jest obiektywny. A poza tym też nie musi się na wszystkim znać. Nikt nie jest alfą i omegą, ani Cyber, ani ja. Ale akurat odnośnie peptydu glutaminy mam wiadomości na 100% pewne. Wyjaśniałem to już kilka razy, między innymi w poście Cybera o nowej firmie, a ostatnio Tobie w poście "Kreatyna Treca".

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Glutamina Multipowera kosztuje okolo 50ł i jest tam 60 kapsulek, ciekawe ile ma jedna kapsuka tej glutaminy? wydaje mi sie ze 1g. Dorze by bylo jakbym bral 3 gramy po treningu?

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Niestety Paweł, ale muszę Cię rozczarować. W kaps. Multipowera jest 600 mg l-glutaminy. Czyli w opakowaniu 36g za ok. 50 zł. Ja kupuję glutaminy Vitalmax (w Łodzi ok. 65 zł za 200g) lub Ultimate ok. 130 zł za 400g. Jak więc widzisz różnica jest ogromna.
Pewno glutam. Multipower jest wysokiej jakości, jak większość produktów tej firmy, ale cena nie do przyjęcia.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to lipa z tym multipowerem-za jakość się płaci

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Tak za jakość się płaci, tylko że w Polsce niektórzy sprzedawcy przesadzają z marżą. Kreatyna Multipower w Polsce w sklepie firmowym Multipower w Łodzi kosztuje bodajże 163 zł. Ta sama kreatyna w pierwszym lepszym sklepie w Czechach kosztuje ok. 90 zł. Jak myślisz z czego wynika ta różnica?

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 335 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5524
Na pewno w najwiekszym stopniu roznica z naszych rewelacyjnych oplat celnych, i w mniejszym stopniu z podatku VAT, ktory na szczescie w tym przypadku wynosi tylko 7%. Sa szczesliwe kraje gdzie oplaty te sa o wiele mniejsze i sprzedawcow nie posadza sie o zbyt wielkie zyski

wietom

wietom

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lepiej brac kreatyne przed czy po treningu???????

Następny temat

Jakie są AMINOKWASY z Megabolu

WHEY premium