SFD.pl ActivLab

Dodaj odpowiedź

LUNCH PROTEIN - JEDYNA TAKA ODŻYWKA!

Wysłana -

Sprawdźcie również prezentację BigMajka:

I przekonajcie się sami, że drugiej takiej odżywki nie ma!

Activlab Lunch Protein to podstawowy element linii Białek Funkcjonalnych, która została tak skomponowana aby zaspokoić potrzeby najbardziej wybrednych i najbardziej zapracowanych. Cztery najwyższej jakości odżywki, każda na inną porę dnia.

Breakfast Protein - odżywka zawierająca 20% najwyższej klasy koncentrat białka serwatki i węglowodany o różnym czasie wchłaniania, których źródłem sa min. płatki owsiane i ryżowe. Produkt został dodatkowo wzbogacony guaraną i magnezem - składnikami niezbędnymi do skutecznego działania, szczególnie o poranku!

Lunch Protein - zbilansowany posiłek szczególnie polecany w ciągu dnia. Tylko i wyłącznie naturane składniki. Produkt oparty na białku zwierzęcym (hydrolizat białka drobiowego) i suszach warzywnych. Doskonała alternatywa dla szeroko stosowanych szejków na zimno opartych na koncentracie białka serwatki.

Night Protein - kompozycja białek o różnym czasie wchłaniania (kazeinian wapnia i koncentrat białka serwatki) wzbogacony i najbardziej popularną formę witaminowo-minerałową stosowaną dla poprawy regeneracji i jakości snu - ZMA.

All Day Protein - najwyższej klasy koncentrat białka serwatki z uzupełnionym profilem najważniejszymi aminokwasami egozgennymi. Profil aminokwasowy został skomponowany zgodnie z wytycznymi WHO, które jednoznacznie wskazują zapotrzebowanie dorosłego człowieka na aminokwasy.

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2015-02-25 08:11:33

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
świetna sprawa z tym lunch protein
Wysłana -
ciekawa opcja, zwlaszcza w formie sosu
Wysłana -
jest mega! sprubowałam i moge polecić. :) mam smak paprykowo pomidorowy i jako sos jest pyszny , jadłam go i jako sos i sam - tak bez niczego smakował mniej bo wydawał sie za ostry ale ja generalnie nie jadam ostrych rzeczy i wszystko odrobine ostrzejsze od mojego menu juz mi nie podchodzi ..
generalnie do kasz ryzu spaghetti jaK NAJBARDZIEJ NA TAK !!!
Wysłana -
Świetny pomysł, jeszcze nie próbowałem tego cacka ale znajomy brał i mówił że w smaku bardzo dobre. Niedługo spróbuję to napiszę co i jak
Wysłana -
POMIDOROWO PAPRYKOWA JEST PRZEPYSZNA :) Jak najbardziej Activlab POLECAM wszystkim :)
Wysłana -
jadłem :) boskie kiedy trzeba zrobić coś na szybko a czasu mało i w brzuchu burczy... Tylko moja mała uwaga rozpuszczenie tego w 200ml wody robi gluta :) w 300-350 daje fajny sosik :)
Wysłana -
Ciekawa sprawa pozostalo nic tylko skosztować;)
Wysłana -
dziś testowałem pomidorowo-paprykowy, sam sos z makaronem na szybko w 15min
świetna opcja jak ktoś ma mało czasu na przygotowanie posiłku
co do smaku to im dłużej się je tym lepiej smakuje
Wysłana -
dziś testowałem koperkowy, oczywiście nie tradycyjnie, a zrobiłem sobie z niego coś ala gorący kubek, smak bardzo fajny, podszedł bardziej niż kokos-marchewka, którym na plus trzeba oddać intensywność smaku.
Wysłana -
Da radę to w sklepie SFD wychaczyć?
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź