SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LUDZIE POMOCY MUSZE ZRZUCIC BRZUCH

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1068


LUDZIE POMOCY MUSZE ZRZUCIC BRZUCH

wiec tak mam 22 lata waże 93 kg przy 184 cm wzrostu i wszytsko byłoby ok gdyby tego cholernego brzucha nie było, chwilowo miałem przerwe z siłownią, na sfd nie zaglądam zbyt czesto ponieważ nie mam na to czasu, w pasie mam 95 i na serio strasnzie mnie to denerwuje bo reszta ciała jest ok a ten cholerny brzuch mnie normalnie powala zawsze miałem jakąłś taką tendencje do tego że brzuch mi szybko sie zatłuszczał, od jakichś 2 tyg próbuje cos z tym zrobić ok 4 razy w tyg biegam ok 40 min tylko własnie czytałem ze wszyscy biegają rano a ja biegam pod wieczór czy to ma jakies duze znaczenie?? mniej jem ale nie tak żebym sie głodził, robie brzuszki rano , popołudniu jak i wieczorem siłownia 3 razy na tydzien, stosowałem kiedys diete Kwaśniewskiego bardzo pomogła ale co z tego jak później przytyłem tyle samo ile schudłem, może pomógł by mi ktos z tym jak i co jesc ile i o której godzinie ?? może kupic jakiś spalacz?? ludzie pomocy bo na serio wstyd sie rozebrac ehh
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1185 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8656
omg... po co taki stary temat odświerzasz zal ! nic zacznij zdrowiej jesc poczytaj 10 wskazówek zywieniowych na początek wystarczy

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Większosc biega [ aeroby ] rano, na czczo albo ciśnie aeroby po treningu siłowym ponieważ poziom glikogenu jest wówczas najmniejszy i ekektywniej spalic tkankę tłuszczową.
Nie ma efektywniejszego sposobu na zrzucenie brzucha jak kontrola kaloryczna idąca w parze z dietą i odpowiednimi cwiczeniami.
Ułóż dietę redukcyjną i bądź konsekwentny w jej przestrzeganiu. Brzuch poleci, ale mięśnie również.
Mój sposób na redukcję to balansowanie na poziomie zerowego bilansu kalorycznego [ bez odejmowania kalorii ] i cięcie wysiłkiem fizycznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Przeczytaj to:
https://www.sfd.pl/temat231127 

a najlepiej ogólnie poszukaj informacji w podwieszonym poście Charona.

Na temat treningu poszukaj informacji w dziale fitness, możesz robić aero między posiłkami nie będzie miało to większego znaczenia, ćwicząc brzuch nie pozbywasz się tkanki tłuszczowej z tej cześci ciała w jakiś szczególnie skuteczny sposób, więc bez przesady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1068
to nic że miesnie poleca jestem na to dobrze przygotowany kurde zawziołem sie na ten brzuch i cholercia doprowadze go do ładu, przynajmniej nastawienie psychiczne mam dobre:) to juz połowa sukcesu czyli że jak bede biegał w nocy to bedzie to mało efektowne?? no jesli tak to od jutra to zmieniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
tu masz dyskusje o aerobach z dzialu Fitness: https://www.sfd.pl/temat74216-strona1/ 

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Nie czytałem całości, ale to co miałem powiedzieć już powiedziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1068
przeczytałem całość:) ellis czy byłbyś taki dobry i opisałbyś mi chociaz jeden taki dzien co i jak musiałbym zjesc?? reszte bym sobie juz sam jakos ułożył ale za ten pierwszy krok byłbym bardzo wdzieczny, no i za chwileczke zabieram sie do czytania o aetobach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14043
J.W

I

https://www.sfd.pl/temat249347/ polecam A6W mi po tym spadło 4-5cm brzucha a efekty juz zauwazalne po oko 2 tyg

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
To ciężki trening, ale jak chłopak ma determinację to da radę.
Warto przejechac szóstkę bo efekt przy diecie będzie zadowalający.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14043
J/sergiusz będzie brzuch jak tra lala

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1068
co to znaczy przejechać szóstkę??;) a i psychczne nastawienie jest wielkie mam nadzieje ze uda mi sie osiągnąć cel tylko na poczatku potrzebuję troche pomocy od was właśnie z ułożeniem tej diety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam problem- pomozcie ustalic cwiczenia!

Następny temat

jak zacząć??

Wiecej