SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LUBLIN, Świdnik, okolice - poszukuję trenera indywidualnego

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 2577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 137 Wiek 3 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3042
Jak w temacie - z racji słabych możliwości dostosowania się do regularnych treningów grupowych poszukuję trenera indywidualnego do treningów sportów walki na terenie Lublina i okolic. Mogę dojechać w wyznaczone miejsce. Wiem, że na moim obszarze jest z tym słabo, więc na razie nie jestem wybredny co do konkretnej dyscypliny. Warunki czasowe i finansowe do ustalenia. Proszę o kontakt najlepiej na maila: micbud(małpa)o2.pl.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
micbud
@MMA: dzięki! nie wiedziałem, że są jakieś afiliacje, zawsze to jakaś wskazówka i ograniczenie wyboru, dzięki raz jeszcze!!!
Sam się kieruję min. tym kryterium. Trenowałem lub przynajmniej kilka razy odwiedziłem 4 kluby crossfitowe. Poziom zajęć był/jest w nich wysoki. Różnią się bardziej ludźmi którzy trenują niż samymi zajęciami i umiejętnościami trenerów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
Najpierw sprecyzuj co chcesz trenować, jakiś styl tradycyjny, czy coś pod MMA? Jeśli interesuje Cię Muay Thai, BJJ i treningi pod MMA to Jest w Świdniku (Świdnik, ul. Kruczkowskiego 6a, siłownia "Sparta Gym") i Lublinie (Lublin, al. Racławickie 21, wejście od ul. Głowackiego, siłownia "Forma Gym") klub Gladio, którego trenerem jest Wojciech Klimkiewicz.

Możesz się kontaktować przez FB

https://www.facebook.com/mmagladio/

lub

Kom. +48 8888 9 7777
E-mail: [email protected]

W Lublinie jest też K-1 Training Center
http://k1-tc.pl/oferta/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 137 Wiek 3 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3042
Kluby w Lublinie i Świdniku znam, trenuję od 10 lat, ale szukam specyficznej jak na rynek lokalny usługi (jak w temacie). Nie chcę zawężać dyscyplin, bo nikogo chętnego nie znajdę. Niewykluczone, że zacznę się odzywać do poszczególnych klubów, jak nie uzyskam żadnego odzewu przez inne kanały. Póki co zapraszam do kontaktu jak w pierwszym poście, jeśli ktoś byłby chętny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
Nie wiem, czy znajdziesz kogoś, kto będzie miał czas na indywidualny trening, ale możesz pytać to nic nie szkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 137 Wiek 3 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3042
Ano spróbujemy. Ja niestety nie mam czasu na grupowy trening, więc wyboru nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
Nie masz czasu na grupowy trening tzn? Za rok chcesz wejść do UFC i szybko chcesz ogarnąć temat, który inni trenują w załóżmy 2 lata?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 137 Wiek 3 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3042
Nie w tym sensie. 2 prace, rodzina itd. Interesują mnie treningi rekreacyjne, więc nie ma presji na żadne wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Możesz napisać do któregokolwiek klubu z tym pytaniem. Spodziewam się że większość trenerów albo będzie zainteresowana współpracą, albo będzie w stanie Ci kogoś polecić. Problem polega na tym że wyjdzie Ci to drogo. W Lublinie jest duży wybór, gdzieś na pewno dopasujesz sobie godziny takie, aby przychodzić na grupę.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 137 Wiek 3 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3042
Zdaję sobie sprawę z kosztów. Próbowałem się dopasować do jakiejś grupy przez ostatni rok. Skutek jest taki, że od ponad roku nie byłem na żadnym treningu. Więc albo zapłacę i zacznę robić cokolwiek, nawet raz w tygodniu, ale w godzinach, które mi pasują, albo nadal jedyną moją aktywnością fizyczną będzie podnoszenie kanapek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 247 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1388
Nie możesz sam cwiczyc? Mowisz ze cwiczyles wiec podstawy znasz. Cwiczac raz w tygodniu nic nie osiagniesz. Jak tak chcesz cwiczyc to szkoda kasy i pieniedzy. To co ci pokaza na treningu i tak sam musisz potem to cwiczyc poza zajeciami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 137 Wiek 3 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3042
Sam ćwiczyć nie mogę, a takie ćwiczenie daje efekty, bo już to przerabiałem. Ale nie chcę tu się rozpisywać, bo to nie ten temat. Jeśli znajdzie się jakiś chętny trener, zapraszam do kontaktu zgodnie ze wskazówkami w poście nr 1.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczenia na middle i high kick

Następny temat

"Karate ni sente nashi"

Wiecej