SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LOW CARB a IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 274
Witam , mam parę pytań dotyczących LOW CARB i IF , szukałem w innych tematach ale nigdzie nie mogłem znaleźć,więc liczę tutaj na waszą pomoc
Więc do rzeczy kończę już 3 tydzień diety LOW CARB na razie na ciele nie widzę żadnych efektów , jedynie waga spadła i myślałem czy nie rozpocząć od 4 tyg. IF ? Wyliczyłem sobie makroskładniki i wyszło mi że dziennie powinienem spożywać 2277kcal 284węgli 170białka i 50tłuszczy.I moje pytanie brzmi czy można tak nagle przejść z LOWCARB na IF jeżeli na LC spożywałem do 100wegli a tu zacznę tak dużo to to nie będzie miało odwrotnych efektów , i czy można mieszać godziny na IF że raz przedział jedzenia będzie od 12-20 a innego dnia będzie od 10-18 ?
Bo słyszałem że IF jest bardziej lepszy i efektywny(WK)
Z góry dzięki za pomoc. ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94328 Napisanych postów 364266 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668599
napisz coś więcej o sobie,jak ćwiczysz jak wygląda twój dzień,jakie planujesz okno itd 150 gram białka?ile ważysz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6263 Napisanych postów 76005 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754697
3tyg. to niewiele i ciężko ocenić po takim czasie wyniki. Jeżeli jednak efektów nie będzie to trzeba zastanowić się w przy jest problem a nie przechodzi na IF i zostawić problem nierozwiązany.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
IF to nie jest magiczna metoda ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 274
Mam 17 lat 178cm i aktualnie na LOW CARB waga 74kg staż rok czasu , trening 4xtygodniu+aeroby , dzień wygląda:wstaje rano do 15 jestem w szkole potem przychodzę ok.16/17 ide na trening i potem wieczór w domu , weekend inaczej wygląda . Wyliczyłem sobie zapotrzebowanie na IF z filmiku na yt Warszawski Koks i tam mi wlasnie wyszły takie makroskładniki , na LOW CARB spożywam zawsze ponad 100białka , maks.100wegli , do 100 tłuszczy , a z kaloriami to rożnie , MrBlue- wiem ale ponoć są szybsze i lepsze efekty i co do posiłków można sobie na więcej pozwalać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Można sobie więcej pozwolić co do posiłków? co przez to rozumiesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 274
Że na LOW CARB trzeba uważać na węgle , a na IF jak wyszło mi że dziennie mam spożyć ok.280węgli to można jeść takie produkty których na LC się unika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
No tak,ale nikt Ci nie kazał wchodzić na IF z tego co idzie zauważyć osoby które są otyłe,często posuwają się do LC.A nie zawsze jest to dobre rozwiązanie,bo schodzą do tych 100g ww/ed i potem czują się jak gófno bo całe życie jadły duże ilości węgli.

Sam kiedyś popełniłem taki błąd ale potem to ogarnąłem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I nie nastawiaj sie, że będziesz redukował jedząc ciastka wliczone w bilans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
dlaczego ma się nie nastawiać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
WK tak piszą to tak jest

'jedz co chcesz byle makro sie zgadzało'
ale WK chyba ciastek ani słodyczy nie jedzą,tam chyba płatki kukurydziane na śniadanie i jakiś owoc i to jest to ich jedz co chcesz

możesz robić IF i nadal jeść te 100g węgli - to po pierwsze
po drugie - reszta kcal podbijesz fatem na przykład

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa na IF, Kalistenika. Czy coś z tego wyjdzie?

Następny temat

Pierwsze podejście do IF

WHEY premium