SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LODOWI FANATYCY - Opinie, promocje. co polecacie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Ja mam pewno obawy, bo już nieraz się przekonałam, że te same lody puszczane na Polskę (zwłaszcza jak wchodzą na stałe) to mają inny smak niż za granicą i niestety nie jest to zmiana na lepsze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 339 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 214305
erwinoos
a kojarzysz nazwę tych lodów? bo nie widziałem nic tego typu jeszcze

Takie, ale w tych makro jest standardowe czyli coś koło 15g fatu i 25 ww





Zmieniony przez - Begjee w dniu 2018-07-03 13:07:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469232
szkoda, że makro nie mogę nigdzie wyhaczyć, ale wyglądają ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267490
Dziś odwiedzę Tesco. Nadają się pięknie na potreningowy

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Slimbarti
Marletto - ale nie wiem jak makrosy.Halo Top albo Arctic zero chętnie bym popróbował.

marletto rozki sa okej
rozek adwokatowy 1szt ma 164kcal , makro dokładnych nie pamiętam
ten toffi i orzechowy maja ok 180kcal
wiec można zjeść
do tego smaczne i tanie po zlotówke
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Nanit
Ja mam pewno obawy, bo już nieraz się przekonałam, że te same lody puszczane na Polskę (zwłaszcza jak wchodzą na stałe) to mają inny smak niż za granicą i niestety nie jest to zmiana na lepsze.

ale przez to pewnie lepsze makro :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469232
sOiR
Dziś odwiedzę Tesco. Nadają się pięknie na potreningowy


ja chyba dzisiaj wrzucę na spróbowanie do drugiego potreningowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 207 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12137
natalijka
Slimbarti
Marletto - ale nie wiem jak makrosy.Halo Top albo Arctic zero chętnie bym popróbował.

marletto rozki sa okej
rozek adwokatowy 1szt ma 164kcal , makro dokładnych nie pamiętam
ten toffi i orzechowy maja ok 180kcal
wiec można zjeść
do tego smaczne i tanie po zlotówke



Ale ja pisałem o tych nowych-naturalnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267490
U mnie stety bądź niestety tylko dwa smaki były dostępne. Jutro pójdzie test waniliowych

1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 339 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 214305
erwinoos
szkoda, że makro nie mogę nigdzie wyhaczyć, ale wyglądają ciekawie

Tak, jak pisałem makro standardowych lodów na śmietance- ponad 10g fatu, coś koło 25-30 ww i 5g białka. Ale one tak, jak wspominałem są w sumie 100% naturalne Jakiś cytat nawet tutaj jest ze stronki:" Nowe lody Marletto posiadają cztery podstawowe składniki takie jak: śmietana kremówka, mleko odtłuszczone częściowo zagęszczone, cukier oraz żółtka jaj. Pozostałe składniki odpowiedzialne za kształtowanie danego smaku i barwy to naturalny aromat waniliowy, czekolada mleczna, kakao, przecier truskawkowy, koncentrat soku z buraków, ekstrakt kawy. Ponadto lody waniliowe, kawowe i truskawkowe nie zawierają żadnych substancji dodatkowych, w tym emulgatorów, stabilizatorów oraz sztucznych barwników." Myślę, że mogą być bardzo spoko w smaku
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omlet gryczany

Następny temat

Chałwa Proteinowa

Wiecej