SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LODOWI FANATYCY - Opinie, promocje. co polecacie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469232
sOiR
U mnie stety bądź niestety tylko dwa smaki były dostępne. Jutro pójdzie test waniliowych






ja miałem z tego co patrzyłem jakoś 5-6 smaków do wyboru, ale wziąłem słony karmel - jakiegoś mega szału nie ma, ale są smaczne, przede wszystkim makro robi tu robotę, bo można je śmiało wliczyć i zjeść jak ma się ochotę, ja chciałem po prostu z ciekawości spróbować, pewnie więcej nie kupię, bo szkoda kasy, ale weszły dobrze słony karmel miał lekko ponad 60g ww i niecałe 10g fatu, więc naprawdę mega sztos pod tym względem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No i o to właśnie w tym wszystkim chodzi. Żeby były smaczne i miały przezayebiste makro i tak jest w tym przypadku.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
wczoraj spróbowałem lody z lidla z nowej serii Gelatelli Premium - Solony Karmel - najlepszy solony karmel jaki miałem przyjemność jeść, lody kremowe fajne w konstystencji, kawałki karmelu pyszne, kaloryka nie powala, ale tragedii też nie ma coś koło 210kcal/100g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
ja jadłam cytrynowo-malinowe i były całkiem okej. świeże.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jak świeże to nie moje smaki, lody zdecydowanie wolę mrożone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 207 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12137
Dla mnie hit to są te amerykańskie Choco brownie. NIe przepadam za lodami czekoladowymi i z tej serii jednak zawsze preferowałem masło orzchowe ale kiedyś było promo, miałem smaka i ...przepadłem. MOcno czekoladowe, wyraziste a jak się trafi na kawałek murzynka to geba sama się cieszy. Niestety lody dośc kaloryczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
przyzwoity
NIE sorbetowy
niskokaloryczny
wiadomo że COldino z netto lepsze i mniej kcal
ale można zjeść

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
jak na sorbet to ujdzie :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Dorównują Coldino!!
Nawet dobre co u mnie jest komplementem





1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93281 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Najgorsze lody jakie w życiu jadłam,zjadłem może że dwie łyżeczki żona z córką to samo.nic im nie mówiłem jak im dałem spróbować .każdy to samo zdanie że smakują jak by ktoś pety w nich odgasil ,porażka !!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omlet gryczany

Następny temat

Chałwa Proteinowa

Wiecej