SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LIKWIDUJĄ HI-TEC`A ?!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Ostatnio spotkałem się z nie przychylnymi ocenami na temat produktów firmy HI-TEC Nutrition. Dotyczyły one głównie dwóch produktów tej znanej niemieckiej firmy, a mianowicie HMB, oraz KTP-Creatine. Produktowi HMB zarzuca się zawartość śladowych ilości testosteronu, a KTP domieszkę "metki" !!!! Informacji tej udzielił mi znajomy sprzedawca w jednym ze sklepów, a ten usłyszał od jednego z dystrybutorów tej firmy, jak twierdził produkty te zawierają sterydy i dlatego firma HI-TEC ma mieć zabrane pozwolenia, atesty i certyfikaty, co wiąże się z zejściem jej z polskiego rynku, no chyba że dostana nowe certyfikaty. Tą wiadomość zasłyszałem również w innym sklepie!!! Ja osobiście używam suplementów tej firmy i uważam, że to bzdury i pomówienia! Jednakże chciałbym, żeby ktoś śię na ten temat wypowiedział, bo może nie tylko ja coś o tym słyszałem! Pozdrawiam wszystkich na forum.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zabawne posty.
W tym momencie jestem w trakcie brania Kreatyny i Glutaminy Prolaba.
Do tego mam bialko Olimpu,zamowilem 200tabl. BCAA z HiTec'a.
Mieszanka jak widzicie zabawna [firmowo].
Na bialko Olimpu nie narzekam,jest tylko dodatkiem do diety.
Na lepsze BCAA mnie tymczasowo nie stac.
Prosta i zrozumiala rzecza jest,ze sporo ludzi kupuje pollskie odzywki ze wzgl. na cene.
Ja tez tak robie,i robil pewnie bede nadal.

Jedna rzecz mnei jednak zastanawia.
Cyberpaker sprzedaje rzeczy w polsce niedozwolone.
Masz z tego tytulu jakies nieprzyjemnosci ze strony prawnej ?
Piszesz o wlasnym sklepie...masz w nim produkty dostepne w swoim inetowym sklepie ?

Jestem i bede twoim klientem,na tyle,na ile mnie stac.
Testuje polskie jak i zagraniczne produkty,nie widzac wielkiej roznicy (biore czesto ze wzgledu na cene).
I choc wierze w ich jakosc,jestem amatorem,na ktorego rownie dobrze dziala byle gowno,co i firmowe markowe produkty.


sid
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 335 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5524
Czego to nie robi reklama. Czy sadzisz ze gdyby tam byly dodatkowe "skladniki" oplacaloby sie producentowi sprzedawac to za taka cene??? Nikt nie lubi dokladac do interesu. A sprzedawca?? jesli pusci taka informacje droga pantoflowa to ma szanse ze ustawia sie u niego kolejki po taki "trefny" towar. Reprezentuje wprawdzie konkurencje ale .. nie da sie ukryc ze to tylko plotki. Niedawno ktos puscil plotke ze w Pro BCAA MLO znajduja sie prohormony, wielu bylo chetnych na zakup
A moze to tyklko jeden z zawodnikow po pozytywnym wyniku kontroli antydopingowej oswiadczyl ze nic poza odzywka nie stosowal??? Tez sie cos takiego zdarzalo )


wietom

wietom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
heh drugie Holywood...

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Zgadzam się całkowicie z Wietom'em.

Jako jeden z najbardziej poinformowanych osób w tym świecie suplementów na polskim rynku może wam udzielić również rzeczowych informacji na temat skladu KTP creatine HiTeca (np ilosci substancji antyzbrylajacej, substancji żelatynowej i ich stosunku do zawartosci wagowej kapsulki tzn 1000mg) ale podejrzewam że znajac te informacje nikt z was juz nigdy nie pokusilby sie o zakup KTP creatine

Bez obrazy i z uszanowaniem dla wielebnego producenta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25259
Od 6 dni stosuje Creatine Powder z Hi Tec, na lawce 5kg , a naplecach coraz wiecej syfow.
Moze to przez dodatek mietki

karton
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13074
cze
Ludzie prosze was niestraszcie mnie!
ja już 3 tydzień biore te HMB HiTeca.
Odstawiał chyba niebęde.
Pozdrawiam

Lolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Cyber nie strasz ludzi.
Wiemy, wiemy wszystko co masz w swojej ofercie jest najlepsze:>

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niezły ubaw jest z Wami !
u nas wąglika hodowali Talibowie a Wy tu ... )
-ja sie boje tego albo tamtego i nie bede brał - cioty jakies czy co ?!

XXL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Obyś się mylił Cyberpakerze! Mam nadzieję,że ktoś Cie też źle ponformował co składu i jest tam naprawdę to o czym pisze producent , nie jakieś gówna !!! A tak na marginesie nie chciałem wprowadzać dezinformacji, ajedynie zdementować lub potwierdzić te pogłoski!!!! Pozdrawiam wszystkich pakerów !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
uuu konkurencja chyba sie wq
czyzby wprowadzono ogolne zamieszanie i "panike" ???

Pozdrawiam

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl  www.hub.any.pl 

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
ja z hi-teca bralem whey pro i teraz bede bral no te.... no bialko 90% z hi-teca i tylko mi nie muwicie ze jest z tym cos nie tak ))

deadmike

Przyszły Mr O

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl Dąbka!?!?!

Następny temat

ECA

Wiecej