SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LIBIDO. ogromna prośba o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 152
Witam, pozwoliłem sobie założyć kolejny i zarazem ostatni temat(mam nadzieje). Serdecznie licze na wasza pomoc.

Zacznijmy od ankiety:

1 .WIEK: 21 lat
2 .WAGA: 88 kg
3 .WZROST: 184 cm
4 .WYMIARY:
-Biceps: 40
-Klata:?
-Udo:?
-Talia: 86
5 .STAZ NA SILOWNI: 2,5 roku
6. DOTYCHCZASOWE CYKLE:
-100 metanabol jelfa (bez odbloku)
- prop + wino ( 2 flakoniki prop + 100 wina)
7 .POZIOM BF% 15%
8 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): Pomiędzy endo a mezo. tendencja raczej do tycia
9 .WYNIKI SILOWE
-Klata: 100
-Przysiad: ?
-Mc:
10 . Czy masz dietę?: intuicyjna raczej, mniej wiecej:
3,5g białka
5-6 węgle
1 tłuszcze


Otóż moj problem dotyczy baaaardzo niskiego libido i słabego samopoczucia psychicznego (nawet lekkiej depresji). Ostatni cykl skończyłem 1,5 miesiaca temu (2 flakoniki propa bite co 2 dzien po 0,5cm przez 5 tyg i wino codziennie po 2 tab przez 5 tyg). Po tym cyklu zjadłem na odblok 12 tab cloma. Czułem, że jądra sa troche zmniejszone. Po cyklu moj poziom libido baaaaaardzo zmalał. Chodziłem nawet załamany. Zjadłem opakowanie dobrego tribulusa ale praktycznie nic nie dało, tylko troszke podnioslo libido. Poranne wzwody miewam bardzo zadko. Masturbacja maksymalnie raz dziennie wchodzi w rachube bo mam problemy ze wzwodem. Gdy uda mi sie go postawic za chwilke opada. Podczas masturbacji nie odczuwam przyjemnosci praktycznie zadnej. Dodam że zaraz po cyklu libido nie bylo tragiczne. Od okolo tygodnia drastycznie spadlo, jest praktycznie zerowe. Zaniepokojony tym wszystkim zrobilem badania hormonow we krwi. Wygladały one tak:

TESTOSTERON 5,83
norma: 3,0 - 10,6

FSH 5,49
norma: 1,27 - 19,26

PROG 0,62
norma: 0,14 - 2,06

PROLAKTYNA 10,99
norma: 2,64 - 13,13

TSH 1,42
norma:0,34 - 5,60

CEA 0,79
norma: <5,0

AFP 1,11
norma: 0 - 9,0

LH 4,46
norma: 1,24 - 8,62

FT3 3,74
norma:2,5 - 3,9

FT4 0,98
norma: 0,58 - 1,64

Aktualnie zdecydowałem sie na kuracje clomidem. 2 dni temu zjadlem 2 tab na noc, wczoraj 1, dzisiaj już pół i do końca listka(12 tab) pół.

Zastanawiam sie czy nie zatrzymac tej kuracji clomidem i przybic HCG w małej ilości po czym dopiero clomid (lub clomid + proviron)

BŁAGAM was o pomoc. Taki stan rzeczy nie wchodzi w rachube. Musze odzyskac moje dawne libido kiedy to mogłem uprawiac sex po kilka razy z rzędu.

Zastanawialem sie czy problem nie stoi po stronie psychicznej. Jesli tak to jak sie go pozbyc?

Czy moje libido z czasem wroci do normy?? Czy jest mozliwosc trwałego uszkodzenia libido ? Był to moj 2 cykl.

Czekam na wasza pomoc !! pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Zastanawialem sie czy problem nie stoi po stronie psychicznej. - raczje tak
Jesli tak to jak sie go pozbyc?- odwiedzić specjalistę od tej dziedziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 152
Co masz na mysli mowiac, ze raczej problem psychiczny. wyjasnij.

czuje, że moj poziom libido jest max niski. mozliwe jest to, że przysadka produkuje normlanie fsh i lh, jednak jadra sa zablokowane ?? nie ma raczej problemow psychicznych zadnych. po prostu nie czuje podniecenia zadnego zwiazanego z dotykaniem kobiety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
jak codziennie jedziesz "na ręcznym" to się nie dziw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 152
i co ewentualnie bedzie lepsze w moim przypadku hcg + clom czy cos z provironem pomyslec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 152
nie jade codziennie ;) przykladowo kiedys stawal mi od samego pocałunku z laska, teraz dotykam laske po piersiach a faja nadal miekka, musze sie naprawde nameczyc zeby mi odpaliła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1249
Nie spinaj się ja miałem gorsza sytuacje... Nigdy nie bralem sterydów. Poznałem laske i co ***** mi albo nie chciał stac albo odrazu opadał ... W ogóle nie mialem ochoty na seks. Przed poznaniem dziewczyny masturbowalem sie dzien w dzien nawet po pare razy dziennie... dopiero po poł roku kiedy wkoncu wyluzowalem wszystko dziala jak nalezy ***** stoi na maksa po pare razy dziennie moge uprawiac seks spokojnie 30 min. A moja rada na to wszystko jest taka odpusc wszelkie zabawy *****em na 2 tygodnie i nie mysl o tym problemie i zobaczysz ze bedzie wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 152
proponujesz zbey nie wrzucac zadnych wspomagaczy juz ? Chcialbym prosic o opinie innych forumowiczów odnosnie tego co mam robic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 855 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12704
teraz jedzie codziennie a co na cylklu było? jaja i "levarek" prawdopodobnie miały bardzie przeje***ane niz reprezentacja koreii północnej w obozie pracy

*OFF*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1249
Wspomagacze nic nie dadzą bo to lezy w głowie ja walnalem opakowanie tribulusa na chwile pomoglo a potem bylo to samo dopoki głowa czysta nie była mowie ci przez 2 tygodnie zapomnij o wszystkim zwiazanym z seksem i bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 152
ok, dzieki za odpowiedzi. A czy moziwe jest to ze, po prostu moje jajka sa zablokowane i potrzebuje hcg ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spuchniety poslad

Następny temat

pomoc w odbloku

WHEY premium