SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

LC - redukcja - posiłek na noc?

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 23
Płeć m
Cel redukcja
Waga 95
Wzrost 183
Poziom bf (zdjęcie poglądowe)
Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?) praca siedząca - trening fbw pn,wt,sr / pt,sb,ndz
Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni) 2 lata
Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie lc, typowa masa
Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie) ok
Stosowana lub planowana suplementacja bcaa,aakg,beta
Wysłana -
Witam,

Zakończyłem okres masy, teraz od stycznia do czerwca mam zamiar redukować.

Wybór padł na dietę Low Carb - jestem endo, szybko łapie tłuszczyk na brzuchu i boczkach więc postawiłem na mniejszą ilość węglowodanów.
Wrzucam zdjęcie diety i tutaj moje pytanie:

Pierwsze i drugie śniadanie to jest B+T.
Posiłek przed treningiem jak i po zawiera węglowodany i teraz...
Posiłek na noc - czy taka ilość węgli jest OK? Wykluczyłem do godziny 15:00 węglowodany i przesunąłem je na drugą połowę dnia.

Nie chciałbym jeść 100g ww dziennie a jednak te 150g około a w dwóch posiłkach 75g ww to jednak dużo i tutaj pada wybór na węglowodany przed snem.

P.S - wiem wiem ryż ryż kurczak kurczak kurczak.. chodzi mi o sam schemat, z czasem produkty będę urozmaicał. :)

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jak bilans się zgadza, to nie ma znaczenia czy dasz tam 50, 100g czy całe zapotrzebowanie na węgle.
Kcal jednak masz bardzo mało.
Wysłana -
Naprawdę szybko łapie tłuszcz w okolicach bioder i brzucha dlatego węgle obciąłem do 150.
Jak myślisz do ilu podbić tłuszcze?
Nie ukrywam że od marca wzrośnie mi poziom testosteronu więc chciałbym te 2300-2400 trzymać.
Wysłana -
Jak chcesz redukować na bombie, to tym bardziej bym nie ciął mocno kcal, O ile podbić tłuszcze? A no o tyle by zgadzało się zapotrzebowanie, wzór znajdziesz tutaj http://www.sfd.pl/ -t276436.html 
Wysłana -
ilość weglowodanów (150g w LC) na bombie jest ok czy za mało?
Wysłana -
To nie węglowodany same w sobie odpowiedzialne są za tycie, a bilans kaloryczny.

150g to max na LC.
Kalorii masz za mało...oblicz poprawnie swoje zapotrzebowanie.
Wysłana -
Mam 140-150g WW.
Białka mam 2g/kg masy ciała.
Reszta to tłuszcze.

Mam bardzo tendencje do tycia w okolicach bioder i brzucha i boję się podbijać kalorie powyżej 2300-2400.

Spróbuję od 2500kcal. Dzięki za rady.

Zmieniony przez - limak2406 w dniu 2018-01-09 15:09:05
Wysłana -
Ale spróbuję od 2500, bo obliczyłeś, czy sobie "celujesz" na oko?
Wysłana -
Ciężko ocenić Twoją dietę jeśli zawarty w nim jest jedynie kurczak z ryżem. Nie wiemy w jaki sposób będziesz ją urozmaicał, a oceniając to co przedstawiłeś można stwierdzić, że występują głębokie niedobory żywieniowe na poziomie wit.C, potasu, wapnia, wit.E, DHA i EPA, wit.A etc.
Wysłana -
2500kcal wydaje się mało. Szczego jak na sam początek redukcji i przy dopingu. Na ilu kcal skończyłeś masę i jakie dało to efekty?
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź