SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LATO I OMNADREN

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24328
Jak uważacie czy warto jest robic cykl z omnadrenu na lato? Cykl składa się z 10 omnadrenów rozlozony na pięć tygodni na podtrzymanie po cyklu clomid 20tab.
Moim skromnym zdaniem to nie jest chyba zbyt mądre no ale chciałbym znać i wasze zdania.
Z GÓRY DZIEKI!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja dam ci taką rade nie koksu w lato i nie zaczynaj zabawy z koksami takimi jak omen i meta to zostaw na pózniej

bhutan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24328
AHA ten cykl nie bylby pierwszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Trochę przykrótki jak na testosteron. Raczej jakbyś
wziął 8-10 tygodni po 250mg raz na tydzień ampułkę...
Ale wogóle to pewnie "nieco" spuchniesz więc radzę wybrać się na wakacje nie nad morze ale w jakieś chłodne okolice,
np. gdzieś na północ Skandynawii ładnie tam choć kamienisto,
a temperaturka chłodniejsza...

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gochan to jak uwazasz lepiej jest brac mniejsze dawki a dluzej, bo ja sie spotkalem kiedys z takim stwierdzeniem ze lepiej krocej ale mniejsze dawki, wiec jak to jest?


"Świat jest za duży aby być małym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Ja uwazam ze lepiej mniejsze dawki i dluzej. Tak jest bezpieczniej i efekt powinien byc zamierzony.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Myślę, że 666 ma rację. Uważam, że cykl środku takiego
jak omnadren powinien trwać 8-12 tygodni.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
Kolega ma 176cm i 80kg wagi,zatem wezcie to pod uwage zaraz po tym,jak odpowiecie sobie na pytanie: ile testosteronu chlopak w jego wieku wydziela dziennie (mozna sie pomylic powiedzmy o 20%).
Jezeli natomiast kolego masz zamiar podac sobie hormon syntetyczny tylko dlatego,ze idzie lato, gratuluje intelektu.
Zatem,skoro juz ustalilismy,ze jestes glupi i ze i tak wezmiesz,moja rada jest taka: 12tyg,co drugi tydzien jeden zastrzyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
SOG

"Carpe diem" bo "Panta rhei".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Skoro ma 21 lat to prawdopodobnie trzyma się w normie
czyli 5-15mg\dzień. Duża rozpiętość normy to niestety fakt.
Człowiek może wydzielać 3x mniej teścia od kolegi i być uznany za tak samo zdrowego

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
Pow.10mg sie nie zdarza,wiec mozna to pominac,podobnie,jak ponizej 6mg.
A teraz wrocmy do sedna sprawy- jakie zatem ma uzasadnienie,bez rzeczywiscie waznego powodu i przy absolutnym braku wskazania sportowego, podpowiadanie komus, zeby zapodawal sobie co tydzien 250mg syntetycznego testosteronu?
Nigdy sam nie przekroczylem takiej dawki, a z calym szacunkiem, troszke sie roznimy.
Zapraszam Cie Gochan do mojego klubu cobys porozmawial z moimi zawodnikami, jakie dawki sa skuteczne i od jakiego momentu zaczeli rosnac i to bardzo szybko. Czasem wpada tutaj 55555,jeszcze kilka miesiecy temu bywal czesto,ale zaczal u mnie cwiczyc i zrozumial,gdzie tkwi sedno sprawy.
Takie podpowiedzi,jakie wysylasz ludziom,to absolutne nieporozumienie,upodabniasz sie do Konga.
Nie wystarczy przepisac formulki z literatury fachowej,trzeba jeszcze zrozumiec sens tych formulek.
Takie "kuracje",jakie tutaj sa wymieniane z powodzeniem napisze Wam moja 11-letnia corka tyle, ze prawdopodobnie jednak beda rozsadniejsze.
Taka forma pomocy mnie osobiscie sie nie podoba, bo ma tyle wspolnego z fachowym podejsciem do tematu, co powielane teksty w silownianych szatniach,a do tego wystarczy isc do szatni, a nie siadac do komputera.
Pozdrawiam i zapraszam do Bialegostoku na Mistrzostwa Polski,tym razem ani nie startuje,ani nie sedziuje,wiec poza pomoca dwojce zawodnikow mam czas na osobista wymiane pogladow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Z całym szacunkiem x-men, ale po pierwsze to on chciał brać 500mg\tydzień więc moja propozycja była 2x mniejsza,
po drugie zauważ - nie jestem kulturystą, nawet nie należę
do zawodników sportów siłowych. Gdybym nie zmienił dyscypliny to należałbym w tej chwili do kadry polski
tak samo jak koledzy z którymi dzwigałem
w podnoszeniu ciężarów(dwubój olimpijski) ale zrezygnowałem w
wieku 17 lat kiedy przy wadze 89kg nie miałem trudności
z podrzutem 140 rwaniem 115kg, mimo, że trenowałem niezbyt ciężko i 2x na tydzień(bo już trenowałem zapasy 3x)
Ja ten wynik który widzisz w profilu w przysiadach i ciągach robiłem już jako 17sto latek( ławke miałem wtedy koło 140) teraz wogóle nie używam sztangi ani hantli,
tylko lina - drążek - mata itp. Przysiady ze sztangą odkąd przestałem dzwigac robiłem może z 5 razy prze cały ten czas,
zaś ławkę na której uzyskałem siłę pozwalającą wycisnąć 170kg też ćwiczyłem tylko kilka miesięcy w roku i to nigdy
więcej niż 1-2 serie, prawie zawsze 1dna.
Ja jestem przede wszystkim zapaśnikiem! Może to nie zrobi na tobie wrażenia, ale nie przypuszczam, że mółbys zrobić wiele z rzeczy, które zaraz wymienię.
1. Obszedłem na rękach dookoła całą salę gimnastyczną
2.Na parkiecie mogę w każdej chwili bez rozgrzewki
wykonać rundak-flik flak a także rundak-salto w tył,
jak jestem w formie to także rundak-flik flak-salto w tył
oraz salto w tył i flik flak z miejsca (rundak to wstęp do dalszych kombinacji który wykonują często gimnastycy by mieć potem lepsze wybicie)

Zauważyłem, że zupełnie inne efekty ma się ćwicząc tylko na siłowni a zupełnie inne jeśli siłownia to tylko margines
dorabiany raz na jakiś czas. Na samej siłowni (nie ćwicząc nic innego tylko siłowo w tym czasie) w całym może życiu
spędziłem 1 miesiąc, chciałem nieco zwiększyć wagę i przyjmowałem 15mg metanabolu doustnie na dzień w sumie 80 sztuk, nie używałem jeszcze wtedy odżywek
(dodam jeszcze, że jestem wegetarianinem dokładnie od
4tego roku życia nie jadam mięsa, ryb ani jaj)
i moja waga skoczyła wtedy z 83 na 92kg przy czym miałem mniej tłuszczu po niż przed, rosłem jak na drożdzach a moja dieta była wtedy dość uboga (200g ryżu + flaki sojowe 140g\dzień 1-2l mleka i to co wyszło akurat).
Teraz nie biorę od listopada zeszłego roku. Jednak jeśli wezmę, to myślę,
że będą to dawki rzędu 600mg\tydzień - przy całkowitym braku sztangi czy hantli - tylko ciężka praca na macie, lina, drążek, skakanka i bieganie - bardziej zależy mi na wytrzymałości i technice niż na statycznej sile.


Son Gochan

Zmieniony przez - Gochan w dniu 2002-05-04 11:02:24

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Genotropin 16

Następny temat

Ilosc cyklow w waszym zyciu

WHEY premium