SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Kwas fulwowy - wyciąg z węgla

Wysłana -
Witam serdecznie!

Ostatni trafiłem w sieci na kwas fulwowy. Czy ktoś miał jakiś kontakt z tym specyfikiem? Rzecz jest niespotykana bo to jest wyciąg z węgla.. Niespotykana przynajmniej dla mnie. Na allegro, na aukcji producenta wyczytałem, że jest bardzo dobrym elektrolitem, ma mnóstwo minerałów i wspomaga regenerację organizmu. Głównie chodzi mi o zdrowotny charakter substancji, bo nie chciałbym się faszerować chemią. Na priv mogę podrzucić link, bo tu pewnie nie można. Ktoś, kiedyś miał styczność z tym specyfikiem?

Pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
pewnie działa tak samo jak inne produkty super foods sok z aloesu itp.
Wysłana -
Był pośrednio w tym produkcie: http://www.sfd.pl/sklep/Muscletech_Test_HD-opis32109.html
Cóż... Mógłby to teoretycznie być kolejny super składnik. Ale chyba bliżej mi stwierdzić, że może być użyteczny w swoich naturalnych i biologicznie nadanych właściwościach, czyli detoksykacja organizmu, transporter substancji odżywczych, etc.
Być może przekłada się to jakoś na wspomnianą regenerację komórkową, ale małe zainteresowanie tym związkiem w dziedzinie suplementacji, więc i na ciekawe badania ciężko trafić.
Większość opisów brzmi, jak bajanie szarlatana
Wysłana -
No właśnie.. niby superfood a niby bajanie szarlatana. Bardziej jednak skłaniałbym się ku tej pierwszej wersji. Jestem zdania, że wszytko co człowiekowi potrzebne jest ukryte w naturze, dlatego szukam cały czas. Białe proszki mają już swoją niezbyt dobrą renomę. Co ciekawe, ludzie bardziej potrafią zaufać suplementom produkowanym fabrycznie niż tym naturalnym ;) Właśnie jestem po konwersacji z jednym z użytkowników i po tygodniu zauważył już różnicę w sferze przyrostu energii. Budził się bardziej wypoczęty, więcej mu się chciało.. Zobaczymy, spróbować zawsze można, dziękuję za pochylenie się nad tematem :)
Wysłana -
Szukałem na forach stricte sportowych o efektach kwasu ale to jest chyba jedyny wątek jaki udało mi się znaleźć, czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia, na jednej ze stron producenta wygląda to bardzo kolorowo, jak zwykle na stronach producentów.. Interesuje mnie rzekomy:
-szybszy proces regeneracji organizmu
-wzrost wydajności


Zmieniony przez - michopotter w dniu 2018-08-08 10:15:41
Wysłana -
Stosowany często w boosterach hormonu wzrostu (tych drogich, realnie działających), a jak chcesz wypróbować to masz tanio z #RAW Shilajit Extract
Wysłana -
Niestety ciężko znaleźć obiektywne opinie. Może jakiś mały test w dziale supli by pomógł co nieco zobrazować. Jak ktoś się zdecyduje niech założy stosowny topic i opisuje dzialanie
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź