SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurza klata

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
Kiedyś za gówniarza miałem krzywicę a po niej pozostała mi kurza klatka
Co prawda nie jest już ona taka jak kiedyś ale ja chce jej sie pozbyć całkowicie
I wogóle moja klatka jest jakaś dziwna
Jakie ćwiczenia najlepiej zredukują kurzą klate


Per aspera ad astra
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2036
czesc !!! mam podobny problem !!! jestem ciekaw waszych odp.!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1424
a jak to wyglada ? jakies fotki ?

Life is O/C

RusH //
http://randki.o2.pl/profil.php?id_r=352019
"RusH is a major pain in the ass !" said anonymous Lady.
RusH declined to comment on his Anal fetish.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2036
czesc !! czy nikt nic nie ma do powiedzenia ??? nigdy nie spotkaliscie sie z tym?? moze przynajmniej czytaliscie o tym ??? czekam na jakies odp. thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Wyglada to chyba tak, ze srodkowa czesc klatki masz wypchnieta do przodu.

No wiec, jezeli jeszcze rosniecie to moze jest szansa na skorygowanie tej wady. Musicie sie udac do lekarza, powinien wam dac jakies cwiczenia korygujace. Mozecie tez spytac guru w poradach medycznych czy jest jakas mozliwosc. Wg. mnie, raczej nic nie pomoze wam calkowicie skorygowac tej wady, ale sprobowac nie zaszkodzi.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MOJA "KURZA"KLATA TO NAJWIEKSZY KOMPLEKS JAKI MAM NEI MÓWIĄ JUZ O TYCH KTÓRZY JA WIDZIELI TERAZ KIEDY ĆWICZE TO JEJ NEI WIDAC "KURZA" KLATA TO POPROSTU BARDZO TWARDA CHRZĄSTKA KTÓRA JEST MIĘDZY DWOMA DOLNYMI ŻEBRAMI JAK BYŁĘM MAŁY TO MYŚLAŁEM ŻE KAŻDY TO MA ALE WAŁEK BYŁ JAK SIE DOWIEDZIAŁEM ŻE NIE ĆWICZE OD 7 MIESIĘCY A "KURZA" KLATKA POWOLI ZANIKA TZN.STAJE SIĘ BARDZIEJ NIEWIDOCZNA PRZEZ MIĘŚNIE KLATKI PIERSIOWEJ."KUZRA" KLATAK JEST DO USUNIĘCIA POPRZEZ SPECJALNE MASARZE ZALECANE PRZEZ LEKARZA JA BYŁEM GŁUPI I NEI POSZEDŁEM TERAZ ZAPUŹNO TRZEBA JĄ WBIĆ DO KLATKI TAK ŻEBY JEJ NEI BYŁO WIDAC ALE ZATO JAK WYPNE KLATE I MNEI KTOŚ WALNEI PIĘŚCIA W "GÓLA" TO SOBEI PALCE POŁAMIE DO "KURZEJ" KLATY MOŻAN SIĘ PRZYZWYCZAIĆ MOŻNA JA RÓWNIERZ USUNĄĆ OPERACYJNIE ALE TYLKO W BARDZO MŁODYM WIEKU WIĘC PRZYJACIELU BIEGNIJ DO LEKARZA ALBO ĆWICZ ĆWICZ ĆWICZ I JESZCZE RAZ ĆWICZ

"wielka siła to wielka odpowiedzialność"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 995 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27123
Ja miałem taką klatę do 18 roku życia, później poszłem na operację i mi wycieli coś i została blizna z 5 cm. Ale już nie mam tego dyskomfortu jak idę w T Shirt po mieście !!! Więc idź do ortopedy np. w Zabrzu do szpitala na ul.3 maja. Oni ci coś poradzą !!!

Pozdrawiam

For true success ask yourself these four questions:
Why? Why not? Why not me? Why not now?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87
CapoRuDi a Ty tam miałeś zabieg i ile trwał, miałes jakieś komplikacje i jeśli możesz to opisz prosze na czym polegał, pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10324
heh, wklejajcie zdjęcia bo nie każdy może rozumieć o co wam chodzi ...
Może ktoś z ludzi czytających sfd też ma tą "kurzą klatke" a myśli, że to jest normalne. A tak to zobaczy i stwierdzi np. "o qrfa tez to mam, musze coś z tym zrobić "
bo ja nawet jakos nie moge sobie wyobrazic jak ta kurza klata wygląda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy mozna zmalec?

Następny temat

Użytkownik o rozstępach

WHEY premium