SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurde!!!Jak mogę zgubić pare cm. w pasie!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2779 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55245
Mam 80cm w pasie w wieku 15lat!Czy mogę ćwiczyć mięśnie brzucha przed śniadaniem?Nie zależy mi zabardzo na mięśniach
brzucha tylko chce mieć wcięcie w talii.Chce zgubić jakieś
5-7cm.OPISZCIE JAK TO ZROBIĆ!!!PROSZE!!!

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1070
Witam
Jestem tu nowy. Mam pytanie!
Co myślicie o różnych skrętach tułowia jako uzupełnienie ćwiczeń na brzuch. Czy one coś dają? Różne słyszałem opinie, ciekaw jestem waszego zdania!

sexbox [email protected]

Pozdrowienia
Sexbox, e-mail: [email protected]
AMPartner: http://www.ampartner.pl/
Oława Serwis Miejski: http://olawa.ampartner.pl/

Pozdrowienia
Sexbox

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety ale musisz cwiczyc brzuch a takze miesnie tali ..z poczatku 5 serii po 20 powtorzen za kazdym tyg. zwiekszaj o jedna serie...jesli dojdziesz do wprawy zobaczysz ,ze cwiczenie brzucha to przyjemnosc a nie wysilek :)
Przyklad:
1 tydz. --> 5 serii x 20
2 tydz. --> 6 serii x 20
3 tydz. --> 7 serii x 2o
az dojdziesz do 10 - 12 serii po 20 powtorzen

hmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chodzilo mu chyba o rozwoj miesni brzucha, a o zrzucenie kilku kilo, a te dwie rzeczy nie maja ze soba prawie nic wspolnego. Co z tego ze bedzie mial ladne miesnie, skoro przykryte tluszczem.
Uwazam ze niektorzy przesadzaja z cwiczeniami brzucha. Ja w ogole nie cwicze brzucha, a mam bardzo ladne miesnie (robie duzo przysiadow i martwych ciagow i to wystarcza)

Zamiast cwiczyc przed sniadaniem, zarzuc jakies aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myslisz ,ze to przesada cwiczyc tyle serii dziennie??
Chyba musi troche wlozyc w to wysilku aby spalic tluszczyk a do tego aeroby i to all oczywiscie moim zdaniem
No coz moge sie mylic
Pozdrawiam..
MadziaX

hmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
moim zdaniem lepiej zrzucac tlusczyk przez wysilki tlenowe ( aerobowe ) - najlepsze chyba jest bieganie dosc mocnym tempem, tak zeby biec ok. 20-40 minut ( ale nie mniej niz 20 ). Wynika to z fizjologii miesni. Gdy rozpoczyna sie wysilek to na kilka sekund starczaja zapasy miesniowego ATP. Potem ATP jest odbudowywane dzieki zuzywaniu sie miesniowej fosfokreatyny, a jej starcza na kilka minut, wtedy rusza rowniez tlenowe spalanie glikogenu miesniowego i glukozy z krwi, co starcza na ok 30 minut wysilku. I dopiero wtedy gdy glikogen i glukoza sie wyczerpuja rusza utlenianie tluszczy. Niestety tluszcze sa wysokoenergetyczne i spalaja sie powoli. A co do tempa to niech ono bedzie mocne ( bo wtedy jest wieksze zapotrzebowanie miesni na energie = szybsze spalanie ), ale jesli nie biegales nigdy dluzszych dystansow to uwazaj zeby nie przeciazyc serca, ktore moze byc nieprzystosowane do takich wysilkow - przy wszelakich objawach niedotlenienia jak kolka, robienie sie "mroczkow" przed oczami itp. radze troche zwolnic. Generalnie biegac tak, zeby byc po tym solidnie zmeczonym.
A co do brzuszkow, to raczej robilbym tzw. scyzoryki, i nie w seriach po 20, ale w seriach po 50-100, oczywiscie wtedy mniejsza ilosc serii

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2779 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55245
Dziękuje wszystkim za porady.Mam jeszcze jedno pytanie:
Robiłem brzuszki z obciążeniem ale przestałem,ponieważ przeczytałem na forum że jeśli się ćwiczy z obciążeniem
to mięśnie brzucha mogą być większe od klaty.Czy to prawda?
Czy nie lepiej robic bez obciążenia na ławeczce skośnej?


Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam!

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
ja cwiczylem z obciazeniem na skosie - bralem 10 kg talerz od sztangi i trzymalem go w rekach opierajac o czolo - z tym robilem 4 serie po 40. Nie uwazam zeby to zle wplynelo na moj brzuch

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko więcej seksu zapewnia gibką talię A tak naprawdę, więcej "szybkościówek" (sprinty, wyskoki, itp.). Niestety, bez wysiłku nie ma wyników. I nie trzeba wcale machać po 100 powt. w serii żeby osiągnąć ładne wcięcie w talii (zresztą taki trening stałby się po prostu nudny).
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Na początek zastanów się nad tym co, ile, i kiedy jesz. Potem czy nie jesz za dużo (to zależy jaką masz przemianę materii , ja mogę jeść nonstop i nic).podstawą dobrego brzych jest trening. Zrub codziennie przed snem parę serii do palenia, a po miesiącu zobaczysz pierwsze efekty.Ja też zaczynałem mieć problem z wystającym brzuszkiem ale już od 2 miesięcy robię go prawie codziennie i problem jak narazie znikną.

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozesz jeszcze dolaczyc L-karnityne :)
pozdrawiam
MadziaX

hmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za kase na l-karnityne lepiej kupic karnet na basen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

280 powtórzeń i nic...

Następny temat

MAM PYTAŃ KILKA...

WHEY premium