SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurczak pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1592
siema, mam takie pytanie czy jedzac kurczaka ciagle lacznie 170 gram dziennie, zaszkodze sobie jakos zdrowie (wątroba, nerki)
np gdybym jadl to przez rok :D czy moglbym go usmazyc np czasem? Bo zawsze robie wszystko na parze, a jak usmazyc to na oliwie z oliwek czy na zwyklym oleju? Wiem ze takie jedzenie
ciagłe kurczaka nie jest dobre, lecz ryby sa drogie to czym moglbym go zamienic i z czym tego zamiennika zjesc, tak sie troche martwie ze to moze juz mi zaszkodzilo bo tyle tego wpierdzielam ale
to w sumie tylko 170g na dzien w 2 posilkach po 70 gram a w jednym tylko 30 gram.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 292 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7121
Martwisz się o jedzenie kurczaka, a ludzie wpi**dalają McDonaldy i żyją :D
Ja jem po 350g dziennie czasem więcej. Żyję i mam się dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Dietę trzeba urozmaicać. Poza kurakiem i rybami są jeszcze inne mięsa - z tych tańszych wieprzowina i podroby. Smażyć można, jesli krótko, to oliwa jest ok. Ale są też masło klarowane, olej kokosowy. A tak na marginesie 30 g kurczaka to w ogóle widać?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 292 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7121
deja vu
A tak na marginesie 30 g kurczaka to w ogóle widać?
pozdro z podłogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402296
nie zaszkodzi Ci w sposób o ktorym piszesz ale to kiepski pomysl,
diete nalezy urozmaicac , masz sporo innych zrodel bialka do wyboru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1592
Hah no widac go ale wtedy jem go z makaronem 30grqm tez :D w sql i zawsze daje w ch*j warzyw zeby tylko sie zapchac na dlugi czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tej wielkości posiłki wcale nie są dobre. Nie lepeiej zjeść 4 razy dziennie normalną porcję a nie 30 g makaronu i 30 g kurczaka. Albo 70 g kurczaka? Najadasz się tym?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 136 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8085
może 300 gram a nie 30?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
SLukaS
może 300 gram a nie 30?


Przeczytaj pierwszy post

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1592
Wiem ze nie sa zbyt dobre takie posilki ale musze to tak rozlozyc, najadam sie tym ale za jakies 1,5h po zjedzeniu tego jestem glodny troche
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyliczanie kcal i dosyć dziwny problem.

Następny temat

Dieta redukcyjna 85kg, 178cm. Do sprawdzenia.

WHEY premium