SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurczak Zapiekany z serem pieczarkami i papryka

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222










2 Jajka (Utrzepane w szklance ;)(pieprz + sól)
3 Ziemniaki
2 Główki Pieczarek
1/4 Papryki (Ja daje 3 rozne wiec wychodzi prawie cała jedna papryka)
500g Kurczaka
100g Sera Gouda
100g Parmezanu (Mozna dac 200g goudy jesli nie ma parmezanu)
Przyprawy :
Vegeta
Przyprawa do gulaszu
Pieprz
oliwa z oliwek
PRZYGOTOWANIE:
Ja do tego użyłem okragłej formy do pieczenia
Papryka w kostke , pieczarki tez , Ziemniaki w plastry
Polewamy forme oliwą z oliwek układamy na nią ziemniaki pokrojone w plastry wrzucamy do nagrzanego piekarnika na około 15-20 minut (przyprawiamy je oczywiscie) Wyjmujemy układamy warstawami Kurczak papryka , pieczarki i na gore ser przyprawiamy i polewamy jajkiem (Po to zeby mialo bardziej zbita forme i nie rozwala sie przy wyciaganiu , jak i po to zeby bylo wiecej białka ;)) I tak do wyczerpania składników całość wstawiamy znowu do piekarnika do momentu az ser sie stopi a kurczak sie zetnie (radze sprawdzic przed zjedzeniem a nie na oko gdyz musi sie troche zapiekać)
Wartosci odzywcze podam potem gdyz zaraz sie zabieram do jedzenia :) Gwarantuje Zadowolenie ;)



Zmieniony przez - epz w dniu 2010-03-15 19:48:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3629
I niby z której strony jest to odpowiednie dla ludzi na diecie? Ziemniaki, gouda, parmezan... Naprawdę nie powinno się takich przepisów tu wstawiać.
A tak poza tym jakie jest b/t/w i kcal?

Zmieniony przez - papryczqaa w dniu 2010-03-15 19:57:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
a co tam tych zmieniakow jest tyle co kot napłakał ;) wiadomo ze dla ludzi na redukcji sie to nie nada ale na mase jak znalazl mozna zreduowakac ser do 100g na calosc co da nam zaledwie kilka g tluszczu na 100g tego specyfiku ;) zreszta podczas zapiekania tluszcz sie wytraca i mozna go poprostu odlac do zlewu ;)
Całość :
b: ~200g (60g z sera)
t: ~70g (50g z sera)
ww: ~30g
Do wartosci odzywczych nie wliczylem pieczarek i papryki!


Zmieniony przez - epz w dniu 2010-03-15 20:12:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3629
Nie jestem znawcą jeśli chodzi o dietetykę, lecz i tak dalej uważam, że to danie nie należy do najzdrowszych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
Ser żółty owszem jak ktoś trzyma ściśle diete to nie zrobi czegoś takiego, ja jutro wypróbuje z tym że dam tylko 50g tego sera

A co do ziemniaków to zawierają przecież skrobie, trochę witamin

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
papryczqaa o ile mnie oczy nie myla to jest dzial kuchnia a nie dieta ;) i nie jest raczej to danie zrobie z mysla o kobietach ;)
gdyz napewno ja i ty mamy zupełnie inne pryiorytety ty pewnie chcesz zrzuci wage lub utrzyamc obecna ja na odwrot ;)

Zmieniony przez - epz w dniu 2010-03-15 22:18:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3923
Na low carb jak najbardziej sie nada ;D trzeba bedzie oszamać na dniach ;]

Wszyscy dążymy do tego co zakazane..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 292 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2691
wzor na low carb

moze tez dac ser low fat i nie ma placzu. Sugeruje tez wiecej warzyw dodac. Przepis wzor.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 895 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18551
A ja spróbuje
Wieczna masa to jest to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
fajny przepis sog jak wejdzie

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10354
za chwilę wszamam to na kolację sogacz !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej