SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kuracja oczyszczania watroby.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53915

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
Witam,
w sieci znalazlem dobry sposob na oczyszczenie watroby, kuracja trwa 2 dni i nie wiem czy jest dobra bo nie korzystalem.

Oto ona:

Kurację oczyszczania wątroby przeprowadzamy wówczas, gdy nasz organizm nie jest osłabiony przeziębieniem lub grypą. Rezultat niniejszej kuracji zależy od ścisłego przestrzegania niżej podanego planu. Podane poniżej godziny i wskazówki należy bezwzględnie przestrzegać.

Przygotowanie:

*Przed kuracją oczyszczenia wątroby wskazana jest kuracja oczyszczenia nerek i kuracja przeciw pasożytom.

*Jeśli planujesz kurację oczyszczenia wątroby, używaj Zapper codziennie na tydzień przed kuracją lub przejdź trzytygodniową kurację ziołową przeciw pasożytom. Jeśli stosujesz zioła przeciw pasożytom raz w tygodniu, to jesteś zawsze gotowy do przeprowadzenia kuracji oczyszczenia wątroby.

*Wylecz chore zęby przed kuracją, jeśli jest to możliwe.

Zestaw składników:

4 łyżki stołowe soli gorzkiej (Siarczan Magnezu, Magnesium Sulfuricum, sól Epsom)

1 - 2 czerwone grejpfruty - potrzebna ilość soku 2/3 do 3/4 szklanki

Ornithin - kapsułki (4 do 8 sztuk)

Oliwa z oliwek - pół szklanki (125 ml)

Black Wallnut Hull Extra Strength (ekstra mocna nalewka z orzecha czarnego)- 10 do 20

1 słomka do picia

słoik o pojemności 1/2 litra z pokrywką



Kuracja trwa 2 dni. Zaplanuj ją w taki sposób, aby móc odpocząć drugiego dnia kuracji (np. z piątku na sobotę lub z soboty na niedzielę). Pierwszego dnia kuracji nie należy przyjmować lekarstw, które nie są konieczne.
To może być powodem złego rezultatu kuracji. Należy przerwać stosowanie ziół przeciw pasożytom i na oczyszczenie nerek na dzień przed kuracją.

Zjedz śniadanie i drugie śniadanie bez tłuszczu. Proponowany jadłospis: kasza, chleb, miód, dżem, gotowane jarzyny, pieczone ziemniaki (bez masła i produktów mlecznych).W ten sposób nie obciążamy pracy wątroby
i cała energia skierowana jest na jej oczyszczenie. Wypij 0,5 - 1 litra ożywionej wody. Możesz jeść i pić do godz. 14.00. Należy ściśle przestrzegać podanych godzin.

14.00 GODZ. Od godz. 14 nic nie jedz i nie pij. Jeśli zjesz coś później, możesz poczuć się źle podczas kuracji. Rozpuść 4 łyżki stołowe soli gorzkiej w 3 szklankach wody (750 ml). Z tej ilości będą 4 porcje roztworu soli do picia po 3/4 szklanki (180 ml) każda.

18.00 GODZ. Wypij pierwszą porcję rozpuszczonej soli tj. 3/4 szklanki (180 ml). Możesz ewentualnie wypić kilka łyków czystej wody (lub wypłukać usta) lub wypić kilka łyków soku z grejpfruta. Wyjmij oliwę z oliwek i grejpfruty z lodówki (dojdą do temperatury pokojowej).

20.00 GODZ. Wypij znowu 3/4 szklanki (180 ml) rozpuszczonej soli. Pomimo, że nie jadłeś od godz. 14, nie czujesz głodu. Sól gorzka powoduje oczyszczenie jelit. Ewentualnie pochodź po mieszkaniu lub pospaceruj wokół domu. To powoduje szybsze działanie roztworu soli.

21.45 GODZ. Wlej ½ szklanki (125 ml) oleju z oliwek do słoiczka z pokrywką. Wyciśnij sok
z czerwonych grejpfrutów i przecedź go. Potrzebne będzie przynajmniej pół szklanki soku, a większa ilość (3/4 szklanki) jest lepsza (można dodać trochę soku z cytryny). Wlej ten sok do oleju i dodaj 10 do 20 kropli Black Wallnut Hull, zamknij pokrywką
i dobrze wstrząśnij, tak, żeby olej i sok były ze sobą dobrze wymieszane. Idź po raz ostatni do łazienki. Bądź gotów ze wszystkim do godz. 22 (można się nieco spóźnić, ale nie więcej niż 15 minut).

22.00 GODZ. Stojąc przy łóżku połknij 4 kapsułki Ornithiny z pierwszymi łykami oleju zmieszanego
z sokiem (pij przez słomkę). Weź 8 kapsułek jeśli cierpisz na bezsenność. Wypij resztę oleju z sokiem w ciągu 5 minut (osoby starsze lub osłabione w ciągu 15 min.). Po wypiciu POŁÓŻ SIĘ NATYCHMIAST NA PLECACH (z głową ułożoną wyżej na poduszce)
I LEŻ TAK ABSOLUTNIE SPOKOJNIE PRZEZ 20 MINUT. Powodzenie tej kuracji zależy od tego, żeby leżeć spokojnie. Zwróć uwagę, czy kamienie żółciowe lub wątrobowe przesuwają się. Niektórzy czują jakby kulki wydobywały się z wątroby. Podczas tego procesu nie odczuwa się bólu, ponieważ sól gorzka otworzyła drogi żółciowe. Po 20 minutach ułóż się swobodnie do spania.

NASTĘPNEGO DNIA (nie wcześniej jak o godz. 6.00 lub później). Jeśli po przebudzeniu się masz lekkie bóle brzucha lub jest ci niedobrze, poleż jeszcze trochę. Wspomniane dolegliwości powinny minąć po krótkim czasie. Udaj się ewentualnie do łazienki. Potem wypij 3/4 szklanki (180 ml) rozpuszczonej soli (to już 3 porcja). Nie pij tej porcji przed godziną 6.00.

2 GODZINY POŹNIEJ: Wypij ostatnią, czwartą porcję rozpuszczonej soli 3/4 szklanki (180 ml). Połóż się ewentualnie jeszcze raz do łóżka.

PO NASTĘPNYCH 2 GODZINACH:

Kuracja jest zakończona. Możesz zacząć jeść. Zacznij od soku ze świeżo wyciśniętych pomarańczy, grejpfrutów, cytryny, a po 30 minutach zjedz trochę owoców. Poczekaj jeszcze godzinę zanim zaczniesz jeść normalne jedzenie, ale poczekaj jeszcze z tłuszczem. Dopiero pod koniec dnia (wieczorem) możesz jeść normalnie (ewentualne zmęczenie powinno minąć). Wypij kwaśne mleko (uzupełnienie flory bakteryjnej
w jelitach).

REAKCJE PODCZAS KURACJI

Po wypiciu pierwszy raz rozpuszczonej soli może nastąpić po 2 godzinach biegunka.

Drugiego dnia kuracji po wypiciu rozpuszczonej soli może również nastąpić biegunka. Zwróć szczególną uwagę na to co zostaje wydalone (drugiego dnia kuracji). Policz ile kamieni zostało wydalonych. Kamienie żółciowe mogą różnić się kształtem i kolorem. Są one przeważnie zielone - to są te prawdziwe kamienie żółciowe, ale mogą być też brązowe, białe, czerwone, bordowe, wielkości pestek jabłka. Czasami drogi żółciowe wypełnione są kryształkami z cholesterolu, które nie zostały przekształcone w kamienie. Po wydaleniu wygląda to jak piana. Ważne jest, aby się tego też pozbyć. To hamuje prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Po kuracji można mieć luźny stolec 1-2 dni. Należy pamiętać o piciu kwaśnego mleka.



Mając alergię lub inną poważną chorobę, należy wydalić przynajmniej 2000 kamieni. Dlatego ważne jest powtórzenie kuracji, ażeby usunąć wszystkie kamienie.

Między kuracjami powinno być przynajmniej 2 tygodnie przerwy.



Po powrocie do zdrowia wskazane jest oczyszczanie wątroby raz na pół roku.




A tutaj strona z ktorej to wzialem:
http://www.drnatura.pl/watroba.htm



Mam nadzieje, ze sie komus przyda
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Patrz na daty, to wątek sprzed prawie dwunastu lat.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2016-07-17 18:01:52
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 144 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2134
Ja właśnie skonczyłem oczyszcanie wątroby bo miałem cholerne problemy:( I pomogło i to bardzo. Oto cały algorytm sprawdzonego odtrówania:
Odtrówanie trwa 12 dni ponieważ medycyna chińska zakłada, że cykl wymiany krwi człoweika trwa 120 dni. W ciągu 12 dni następuje więc oczyszczenie i regeneracja jej w 10%, a to zupełnie wystarczy, by z pozostałą częścią organizm sam dał sobie radę.
W czasie 12-dnowej diety codziennie jemy (bez ograniczeń) ugotowane ziarno pszenicy które gotujemy 4 godziny.Z płynów pijemy jedynie napój z gotowanej naci pietruszki, sok brzozowy lub herbatę z babki szerokolistnej.
Po zakończonej kuracji przez 3 dni nie spożywamy alkoholu, słodyczy, kawy, smażonych potraw ani nabiału.
Pozdrawiam.

Żyjemy w świecie pozorów, pozorujemy więc, że żyjemy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ciekawe
sog

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
nie wszedl , a na to sie natrafilem tak, ze szukalem w necie gdzie jest watroba i znalazlem cos takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
a teraz
chyba ci już dawałem dlatego

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
daj spokoj Sogi mi nie potrzebne do szczescia
a to zamiescilem nie dla sogow, tylko dlatego, ze duzo ludzi mi tu pomoglo i moze ten post pomoglby im tez...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
prawdziwa obywatelska postawa

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25
Oczyszczanie metoda dr Clark robilam ja i paru moich znajomych-swietne rezulaty, po 20 do 50 wydalonych kamieni zolciowych(!); bole(nerek zreszta), ktore byly wczesniej po tych kuracjach wlasciwie ustaly calkowicie. Kuracja nie jest wcale taka straszna jak sie wydaje:) Przeciwnie- ja z moim histerycznym podejsciem doskonale ja na sobie przeprowadzilam a za tydzien robie nastepna. W razie pytan i watpliowsci - pozostaje do Waszej dyspozcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
moze podasz wiecej szczegolow

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25
Metode, ktora stosowalam opisal powyzej Robson69- tak naprawde w skrocie wyglada ona tak: jesli oczyszczanie robisz w weekend- w piatek nie jesz juz zadnych tlustych produktow, o 14 :00 masz ostatni posilek najlepiej owoce,warzywa, potem o 18 pijesz 1 czesc soli gorzkiej a o 20 2ga. o 22 pijesz sok z grapefruita z oliwa najlepiej z pestek z winogron-nie czuc wtedy zupelnie smaku oliwy...Nie zapominaj tez o lykaniu ornityny.
Sol gorzka jest konieczna- pomaga ona rozszerzyc przewody i dzieki temu kamienie mozna wydalic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
oo jeszcze nieprzeczytałem tego do końca ale soga musze dac bo to mi sie rpzyda bo moja wątroba zmarnowana jest strasznie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kalkulator

Następny temat

Pytanie - ważne

WHEY premium