SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kuracja na zwiekszenia przemiany materii - cos dla kobiet :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5204
Jako, ze oczywiscie nie mam co robic w poswiateczny poranek postanowilem wrzucuc mala kuracje. Kuracja ta przeznaczona jest raczej dla katujacych sie dziewczyn bo kulturysta bedzie bez uzyteczna. Moja mama schudla w ten sposob 7 kg przez 2 tygodnie i nadal chudnie, ale troche wysilku ja to kosztowala.
Nie jest to dieta odchudzajaca, ale zwiakszajaca przemiane materii, dlatego w przeciwienstwie do innych diet dziala nawet po zakonczeniu kuracji :)
Dobra koniec paplania, przejdzmy do konkretow


Kuracja na przemiane materii opracowana przez Rzadowy Szpitalw Kopenchadze

Dzien 1/8
9:00 - kubek czarnej kawy, kostka cukru
13:00 - 2 jaja na twardo, gotowany szpinak, 1 pomidor
17:00 - 1 duza piers z kurczaka, slata z oliwa i cytryna

Dzien 2/8
9:00 - kubek czarnej kawy, kostka cukru
13:00 - 1 duza piers z kuraka, salata z oliwa i cytryna, swiezy owoc
17:00 - 1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego

Dzien 3/10
8:00 - kubek czarnej kawy, kostka cukru, 1 grzanka (suchar)
13:00 - gotowany szpinak, 1 pomidor, 1 swiazy owoc
17:00 - 2 jaja na twardo, 1 plaster szynki, salata z oliwa i cytryna

Dzien 4/11
8:00 - kubek czarnej kawy + kostka cukru
13:00 - 1 jajko na twardo, 1 tarta marchew, 1 maly twarozek naturalny
17:00 - 1 mala puszka kompotu z roznych owocow, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego

Dzien 5/12
8:00 - 1 duza marchew tarta z cytryna
13:00 - duza ryba z cytryna i odrobina sosu do pieczeni
17:00 - piers z kuraka, salata i gotowanie brokuly (to lubie :)

Dzien 6/13
8:00 - kubek czarnej kawy, kostka cukru, 1 grzanka
13:00 - udko kurczaka z rozna, salata z oliwa i cytryna
17:00 - 2 jaja na twardo, 1 duza marchew

Dzien 7
9:00 - 1 kubek herbaty bez cukru
13:00 - 1 kawalek gotowanego indyka, swiezy owoc
17:00 - NIC!


Chude ryby - dorsz, pstrag itp.
Przyprawy - pieprz, sol
Kawa - moze byc ezspresowa, rozpuszczalna
Doradza sie pic 2 litry wody.
Obiad o 13:00 i posilek o 17:00 mozna zamieniac nawzajem, ale tylko tego samego dnia!

Jesli przestrzega sie diety mozna schudnac od 7-20 kg. Dieta zmieza do zmiany przemiany matertii, prowadzi do tego, ze po 13 dniach mozna jesc normalnie bez obawy tycie przez prawie 2 lata. Nie jest to wiec dieta odchudzajaca, ale zwiakszajaca przemiane materii. Kuracja musi trwac 13 dni, nie dluzej nie krucej. Jesli podczas kuracji wypijesz lampke wina, piwa, zjesz slodycze, zujesz gume to przerywasz kuracje od razu. Jesli kuracje przerwalas/es przez uplywem 6 dni mozesz ja powtorzyc, ale dopiero po uplywie 3 miesiecy.
Cala kuracje mozna powtorzyc nie wczesniej jak dopiero po 2 latach i to tylko w razie potrzeby. Nie warto tego bagatelizowac!

Jak ktos czegos nie rozumie chetnie odpowiem :)

Jesli moja wypowiedz przydala Ci sie/podoba sie, to daj mi soga (wystarczy kliknac w napis przy prawym dolnym rogu).


Jedzmy g**** 300 miliardów much nie może się mylić )
,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.
GiLeK
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
PRZECIEZ TO JEST BEZ NAJMNIEJSZEGO SENU...zycze szczescia tym ktorzy sie na taka bzdure decyduja....paranoja jak mnie to denerwuje takie glupoty...ehhhhh...
a moze tak jeszcze przez te 13 dni z 2 godzinki dziennie jakiegos osrego cwiczonka by dorzucic wtedy jest szansa wczesniej wyniszcyc organizm...pozdrawiam

MĄDRY KOMPROMIS JEST WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC ZWYCIĘSTW!

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Gilek: nie dawaj takich postow.
Jak to ma przyspieszyc przemiane materii to mnie kaktus na d**** wyrosnie. Przeciez tu nawet 500 kcal nie ma.
Pozniej dziewczyny za to sie biora i nic dobrego z tego nie ma.

PS. Jezeli chcesz dac post o takich "rewelacjach" prosze skonsultuj sie wczesniej z ktoryms z moderatorow.

______________________________
I want to be a better man
Lord knows that I'm trying
I want to keep the master's plan
But sometimes things get wild
Demons sleep with me in bed
I can feel their fire
When darkness gets around my head
Sometimes I go blind
______________________________
Doradca w Odżywianiu

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
Gilek, a wiesz może jaki efekt jojo jest po takiej diecie? Jesli nie wiesz to sobie poczytaj Głodówka - głupi pomysł, a to jest głodówka...
A może by tak miesiąc na samej kawie z cukrem???


Pozdrawiam
Głosiu

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=39864 KONKURS - ZOBACZ


Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5981
Nie krzyczec mi tu na gilka,nie znam działania tej diety ale jest ona polecana na stroce grubasy..własnie dla uregulowania metabolizmu i faktycznie ma takie zadanie przywrócic metabolizm kobieta które go zniszczyły w skutek nieodpowiednich diet.Swoja droga to bardzo ciężko organizm wyprowadzić z takiego zastoju metabolizmu wiec potrzebna jest niestety specjalna szokujaca dieta najczesciej polecana do "wywalenia metabolizmu na druga strone" jest oczywiscie dieta tłuszczowa lub własnie ta polecana przez Gila.Sama wiem ze nie jest łatwo schudnac na zniszczonym metabolizmie jeszcze walcze ale coraz czesciej zastanawiam sie nad dietka tłuszczowa..;-( ta 13 dniówka jest dla mnie za drastyczna nie wytrzymałabym ;-( ale sa kobiety z silna wola..pozdrowienia dla mamy gila i gratulacje z samozaparcia

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Metabolizm podkęca generalnie kofeina oraz witaminy z gupy B.

-=light=-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Nikt nie krzyczy ale nie piszcie bzdur.
Metabolizm moze podkrecic np. wieksza ilosc posilkow, zwiekszony wysilek fizyczny lub zwiekszony udzial bialka w pozywieniu.

Przeciez ta dieta nie pokrywa zapotrzebowania na podstawowa przemiane materii? I jak mozna polecac jakas diete nie znajac wagi osoby, ktora ma ja stosowac? Czy to samo ma jesc 60kg dzierlatka i 120kg sloniatko??

______________________________
I want to be a better man
Lord knows that I'm trying
I want to keep the master's plan
But sometimes things get wild
Demons sleep with me in bed
I can feel their fire
When darkness gets around my head
Sometimes I go blind
______________________________
Doradca w Odżywianiu

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5981
podkrecic metaboliz mozna zwiekszona podaza kalori i posiłkow co musi trwac przynajmniej kilka tygodni co sie wiaze z przybyciem na wadze ,mowimy tu o osobach które zniszczony maja metabolizm roznorodnymi nieodpowiednimi dietami wiec czasami do przywrocenia go trzeba drastycznych śerodków..powiem wam jak wyglał moj codzienny dzien rano drozdzówka jakies 400kcl 2 kawy z cukrem i smietanka jakies 400 kcl razem i obiado kolacje tez ok 400 kclczyli jakies 1200 kcl zachciało mi sie schudnac bo wazyłam 55 kg i szok aeroby 2 miesiace dieta kontrolowana 1000kcl i nic.. tylko osłabłam ,musiałam podjac drastyczna decyzje zwiekszyc ilosc kalori do 2000 i przytyłam 3 kg a teraz po mału zaczynam je gubic ale to ciezki wysiłek i bedzie trwac miesiacami bo moj metabolizm nadal jest w ruinie.staram sie go rozbujac ale teoria zaprzecza efektom..

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Nie chce sie wdawac w dyskusje bo i tak widze, ze Cie nie przekonam.

Podkrecanie metabolizmu myslisz z jego regulowaniem po dietowych szalenstwach. Zeby podkrecic metabolizm trzeba najpierw go miec. Przy tej diecie niestety bedzie on oplakany.

PS. A ja jestem w stanie udowodnic, ze na 1500 kcal mozna skonstuowac calkiem przyzwoita diete dla aktywnej kobialki.

______________________________
I want to be a better man
Lord knows that I'm trying
I want to keep the master's plan
But sometimes things get wild
Demons sleep with me in bed
I can feel their fire
When darkness gets around my head
Sometimes I go blind
______________________________
Doradca w Odżywianiu

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5204
Marcinecki: powiem ci tylko ze myslisz sie, ale ja nie zamierzam sie z toba klucic. Znaw wiele osob ktore przeszly przez ta diete i sa zadowolone. A i z waga nie maja teraz wiekszych problemow tnz. nie wrocili do poprzedniego stanu. Nigdy nie stosowales tej diety wiec nie mozesz sie o niej wypowiadac w taki spob. To tak samo jak z ta dieta tluszczowa. Na pierwszy rzut oka wydaje sie ze to jest do dupy. jednak w rzeczywistosci jest inaczej.

blomdina - tnx za "obrone" hehe. Sog polecial ... Swoja droga dzieki za pozdro.

Jedzmy g**** 300 miliardów much nie może się mylić )
,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.
GiLeK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
No comments.

______________________________
I want to be a better man
Lord knows that I'm trying
I want to keep the master's plan
But sometimes things get wild
Demons sleep with me in bed
I can feel their fire
When darkness gets around my head
Sometimes I go blind
______________________________
Doradca w Odżywianiu

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5981
Marcinecki,ja nie popieram tej diety 13 dniowej bałabym sie jej szybciej bym wskoczyła na tłyszczowa niz sie zagłodziła,wierze Ci ze jestes ekspertem i nie kłuce sie chociaz ze mnie kłutliwa baba uwazajaca ze zawsze ma racje..tylko zwróciłam uwage ze tę diete propagują na stronce grubasów gdzie szczególny nacisk daja na zdrowe odchudzanie myśle ze niebezpodstawnie..ja jej nie bede próbowac nie jestem aż tak zdesperowana próbuje swój metabolizm ratowac zmieniajac ilośc kalorii,nie wiem czy da skutek nie spieszy mi sie boje sie drastycznych zmian żywieniowych ale jak nadal nie bedzie efektów noo cóz trzeba bedzie pomysleć nad zmiana diety pewnie bede Cie meczyc jako experta nad pomoca u ułozeniu takowej 1500 dietki no moze troche ze zmniejszona podaża kalorii bo moja aktywność to ok godziny aerobów dziennie i sex hehhe pozdrawiam to i tak duzo jak na moj dzien pracy pozdrawiam i cmokaski z przeprosinami za natarczywość

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chrom

Następny temat

DIETA WYSOKO TŁUSZCZOWA

WHEY premium