SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Kupujemy,kupujemy 3

Wysłana -
Oststnio slyszalem tlumaczenia czemu jajka zdrozaly...podobno dlatego bo w Europie musieli wyrzucac spore ilosci jaj w tym roku bo cos tam w nich bylo,bakterie czy cos...dla mnie to spisek i tyle
Wysłana -
Mleko 3,2% 1.49 przy zakupie 12 szt w lidlu a od jutra to samo ale 1.45 w biedrze.
Wysłana -
http://www.gazetalubuska.pl/polska-i-swiat/a/gorlice-kupila-kurczaka-na-promocji-w-markecie-mieso-swiecilo-w-ciemnosci,12627506/

Zmieniony przez - mazur9999 w dniu 2017-10-30 15:12:05
Wysłana -
kamilplnk
Oststnio slyszalem tlumaczenia czemu jajka zdrozaly...podobno dlatego bo w Europie musieli wyrzucac spore ilosci jaj w tym roku bo cos tam w nich bylo,bakterie czy cos...dla mnie to spisek i tyle

Oficjalnie to sie nazywa niszczenie Polskiej gospodarki. Podobnie bylo z mięsami co nazwali jakimiś ptasimi grypami choroba wsieklych krów itd a efekt zawsze ten sam utylizacja i zamiana naszych zasobów jakimś syfem
Wysłana -
9-15.11
EKO
Filet z kurczaka 12.98zł/kg

TYLKO 16 listopada (czwartek)
Netto
Filet z piersi indyka 14.99zl/kg

Zmieniony przez - julcziik w dniu 2017-11-08 20:32:15
Wysłana -
ja ostatnio kupuje filety z udka , nie pompują wodą i innymi świństwami jak te piersi na promo
Wysłana -
filety z udka również polecam , nadają się idealnie do robienie "ala nuggetsów"
Wysłana -
Ja udka piekę na kratce włożonej do blachy przez co tłuszcz się wytapia pod mięso więc w nim nie pływa. W sobotę 2kg w przyprawach i mam na cały tydzień. Spokojnie w lodowce bez mrozenia wytrzymują.
Wysłana -
16-22.11
TESCO
Filet z piersi kurczaka
12.99zł/kg
Wysłana -
19szymon62
kamilplnk

Oficjalnie to sie nazywa niszczenie Polskiej gospodarki. Podobnie bylo z mięsami co nazwali jakimiś ptasimi grypami choroba wsieklych krów itd a efekt zawsze ten sam utylizacja i zamiana naszych zasobów jakimś syfem

Z jajkami to fakt. W Belgii, Holandii i chyba we Francji karmili drob jakimis antybiotykami i one cos tam namieszaly. W Holandii Polskie jajka kosztuja 3 euro/10 szt., a holenderskie 1,5 euro.
Strona 183 z 183
Dodaj odpowiedź