SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupię tanio profile stalowe zamknięte ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1447
Witam.Chcę sobie zrobić samemu sprzęt do ćwiczeń i chcę kupić profile stalowe zamknięte gdzie będe mógł pospawać spawarką transformatorową.Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5127
tanio to na złomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1447
A nawet kupię w internecie tylko żeby było z wysyłką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21281
na złomie powinieneś dorwać po około 2 zł za kg,cięzko trafić w dobrym stanie
lepiej poszukaj na jakichś składach budowlanych w okolicy, cena nie powinna przekroczyć 3 zł za kg


Zmieniony przez - kened88 w dniu 2017-04-14 19:56:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zależy od profili, ja bym brał ze składów budowlanych cczy jakieś hurtownie metalowe masz w okolicy, ze złomu bym nie brał, chyba ze widać że są w dobrym stanie, korozja ich nie zjada zbytnio bo przed malowaniem zawsze trzeba ją usunąć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chce wystartowac

Następny temat

Dalsza rozbudowa siłowni.

WHEY premium