SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupię cały sprzęt do domu

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1912
Witam
Chce sobie kupić cały sprzęt do domu a mianowicie ławeczkę, gryf i jakieś obciążenie. Tylko jeździłem po sklepach i jakoś nic nie widziałem ciekawego może wy macie jakieś ciekawe propozycje na tanie rozwiązania :D. Był bym wdzięczny jeśli pomogli byście mi znaleźć coś na allegro lub sami macie coś do sprzedania.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
witaj
ja robie sprzet an silownie i mam do sprzedania łąweczke uniwersalan regulowany kat siedzonka i kat oparcia i stojaki na sztange z regulowana wyskooscia lawka 170 i stoajki 150 jak jestes zainteresowany to pisz tutal albo lepiej na gg sie odezwij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1912
Co myślicie o tej ławce: http://www.allegro.pl/item88393408_nr1_lawka_pod_sztange_hms_laweczka_skladana.html
Bo widze że dużo osób ją kupiło i same pozytywy?
Macie może jakiś sprawdzonych ludzi na allegro z ławkami gryfami i obciążeniem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
takiej laweczki jak ta czy jakies inne z hipermarkrtu nigdy nie kupuj to wielki syf
jutro moze pojutrze bede mail foty mojej łaewczki to zobaczysz


Zmieniony przez - Kamil88 w dniu 2006-02-26 13:54:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4502
szym_ek Kamila sprzet o wiele solidniejszy jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 703 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16084
ta co wkleiłeś to porażka taki sprzęt jest niebezpieczny zrobione to to z jakichś cienkich rurek i poskręcane na śruby tandeta. kup coś u kogoś na zamówienie nie żebym polecał tutaj kolegę wyżej bo niewiem jaki on sprzęt robi ale te robione na zamówienie są często naprawdę dobrej jakości no albo jak się trafi to na jakiejś wyprzedarzy sprzetu z siłowni był tu jakiś czas temu taki post gość sprzedawał używany sprzet hess czy york już nie pamiętam solidne ławki i było jeszcze chyba rok czy 2 gwarancji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 424
Hej ja mam do sprzedania atlas moze bedzie zainteresowany. Tu mas zwiecej info https://www.sfd.pl/temat251617/ 

"Badz gotów zrobić więcej niż myślisz ze możesz zrobić"
"Dopóki walczysz jesteś zwyciezcą"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KUPIE LAWECZKE!

Następny temat

poszukuje mieszkania w Zamosciu

WHEY premium