SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupię ławkę do brzuszków

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3110
Jak w temacie. Chodzi mi o jakąś tanią ławeczkę do brzuszków, bo niestety nie mam jak ich robić w domu ;P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3110
nikt nic takiego nie ma ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3292
Na allegro poszukaj.. Ale chyba lepiej zrobić w domu ABS II albo A6W, bo ławeczki nie będziesz miał gdzie schować skoro teraz nie masz miejsca na brzuszki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 641 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7205
na Allegro mnóstwo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
http://allegro.pl/item535509209_lawka_skosna_wygieta_do_brzuszkow_yk_s08_fvat.html



mam na sprzedaż bardzo podobną, mało używaną, kompletną



75zł, tylko nie wiem jak z wysyłką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
skad jestes ?

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19374
tez mam w stanie idealnym. ale jestem z KAtowic.

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3110
nie chodzi o to ze nie mam miejsca tylko nie mam odpowiedniego miejsca tzn beda mnie plecy bolaly... bo wszystko twarde

Jestem z Śremu to jest 40 km od Poznania, do Katowic ladny kawalek ;P

PawelSzEvc skad jestes?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[SPRZEDAM] ŁAWKĘ HANTLE GRYFY 80KG OBCIAZENIA

Następny temat

Ostrowia 6 kg w worku

WHEY premium