SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kumaci w badaniach Rezonansu.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 38
Witam zapisalem sie na rezonans barku koszt przeslo 400zl bo na ten p******ony nfz nie da sie wyleczyc nie czekajac po pol roku na kazda wizyte mianowicie bol barku jest od konca grudnia boli tylko po aktywności fizycznej bol jest z przodu barku i schodzi do bicepsa czy koszt tego rezonansu o obejmuje tez badanoe dwuglowego ramiienia ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Przeczep początkowy bicepsa będzie uwzględniało a więc w sumie to co istotne dla Ciebie, bo to w tym miejscu może być uszkodzenie, poniżej praktycznie niewielka możliwość żeby dawało dolegliwości w tym miejscu, także będzie ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 38
Z tym ze sprawa wyglada tak ze zaczelo sie wszystko od prawego barku ale przechodzi to tez na lewy bark w tym samym miejscu i wydaje mi sie ze jest ta dolegliwość taka sama jak w prawym barku moje pytanie brzmi bie stac mnie na rezonans obydwu barków czy zrobic rezonans tego prawego barku od ktorego to sie zaczelo ? I pozniej wedlug tego badania tak samo leczyc obydwa barki? Dodam ze mialem rtg i usg na ktorych nic nie wykrylo mialem okolo 2 mies rechabilitacji z dobrym fizjoterapeuta ktora tez nic nie pomogla i mialem spacjalne leki sterydowe w zastrzyku do kaletki ktore tez nic nie pomogly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Popek123qw
Z tym ze sprawa wyglada tak ze zaczelo sie wszystko od prawego barku ale przechodzi to tez na lewy bark w tym samym miejscu i wydaje mi sie ze jest ta dolegliwość taka sama jak w prawym barku moje pytanie brzmi bie stac mnie na rezonans obydwu barków czy zrobic rezonans tego prawego barku od ktorego to sie zaczelo ?



być może problem nie leży w samym barku mimo odczuwania tam dolegliwości bólowych a np. w odcinku szyjnym
ale tego nie sposób stwierdzić bez wykonania badania klinicznego i po jego przeprowadzeniu może powiedzieć coś więcej oraz jaką strukturę jeśli trzeba poddać badaniu obrazowemu
jak się zaczeły dolegliwości i jak one dokładnie wyglądają ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 38
Wyglądało to tak ze od jakiegos czasu po treningach pobolewal mnie ten prawy bark az któregos dnia po bic tric na drugi dzien ta prawa reka bolala tak ze nie umialem jej podnieść wyprostowanej nad glowe po jakims tyg minelo i zacząłem znowu cwicz na kilka dni az znowu zrobilem bic z tricem w super seriach i znowu wszystko wrocilo trwa to od 20 grudnia bol jes w prawej rece z przodu i schodzi od barku w biceps ten górny przyczep bicepsa boli nie boli w codziennych sytuacjach ale jezeli zrobie kilka pompek tak jak ostatnio próbowałem to znowu zaczęło pobolewac w tamtym miejscu dodam ze jestem budowlancem i w okresie tej kontuzji robilem w pracy duzo sufitów reka cały czas pracowała w górze wątpię ze to cos z szyja poniewaz wyraznie boli przod gorny prawego bica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 38
Muszę sie rowniez przyznac ze treningi byly ostre a rozgrzewki zaniedbywalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Półki nie przeprowadzi się badania klinicznego (rezonans oczywiście również może być pomocny) i dopiero na tej podstawie można postawić diagnozę i następnie dalsze postępowanie i sposób leczenia. Musisz udać się do specjalisty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 38
BPL-G
Półki nie przeprowadzi się badania klinicznego (rezonans oczywiście również może być pomocny) i dopiero na tej podstawie można postawić diagnozę i następnie dalsze postępowanie i sposób leczenia. Musisz udać się do specjalisty.


W czwartek mam rezonans wrzucę na stronke zerkniesz moze akurat cos doradzisz wizyte mam na 29 tego mies prywatnie u dobrego ortopedy znalazlem go na rankingu znany lekarz jedne z lepszych opinii w moim rejonie slask3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Możesz wrzucić jak będziesz miał wynik rezonansu , zerknę choć jak wspomniałem musi być skorelowane z badaniem klinicznym.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 38
Ktos kumatyyy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BÓL w zgięciu prawej ręki

Następny temat

Interpretacja testu na alergie utajone

WHEY premium