SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka powyżej 38 lat....

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 413
Witajcie!
Podstawowe pytanie:
Czy wiek 38 lat jest przeszkodą w rozpoczęciu przygody z kulturstyką?
Jeżeli nie to zacznę od tego tygodnia ale tu rodzą się dodatkowe pytania:
Co chcę osiągnąć?
Masę(ważę ok.82 przy wzroście 187),siłę i rzeżbę.
Niestety genetycznie jestem obciążony chudością, jestem tzw. drobnokościsty.
Mam szybkie "spalanie" czyli jem dużo ale mam tylko lekki brzuszek co przy mojej SKROMNEJ BUDOWIE zaczyna wygladać komicznie no a Guinnes robi także swoje.
Szybciej coś wydalę dołem jak mi coś z tego zostanie czyli lepiej mnie ubrać jak wyżywić.
Czy można coś z tym jeszcze zrobić?Czy zdążę jeszcze coś zrobić ze swoją SKROMNĄ BUDOWĄ czy też mam już tylko myśleć o spokojnym dożyciu do emerytury bez przerzucania ton żelaza?
Nie palę, nie piję za dużo, prowadzę nie do końca zdrowy tryb życia bo za mało się ruszam i stres do tego ale też nie czuję tych 38 lat...
POMOCY!!!
P.S. Dawno temu myślałem o zapisaniu się do TKKF Herkules (starzy wyjadacze wiedzą co tam było za komuny)....i na myśleniu się skończyło.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6497
Nigdy nie jest za późno np. ja mam 29lat zacząłem nie dawno (pare m-cy) i już przybyło po pare centów tam gdzie chciałem, do tego lepsze samopoczucie, siły przybyło (choć nie brakowało) i lepiej wyglądam :)
Na początek (ale nie tylko) polecam ACT by Michail https://www.sfd.pl/temat18564/ (cały post) trening ten można modyfikować i "ciągnąć" dłużej niż np. 3-mce.



/pozdrawiam

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Sprawdz sobei ile lat ma Coleman z tym ze wczesniej zaczal cwiczyc

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
wszystko jest mozliwe. w polsce kulturysci seniorzy zaczynali niektorzy w wieku 50 lat wiec wiesz:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam już dośc potzrebuje fachowej porady

Następny temat

Avatar?

WHEY premium