SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1469245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130855
Nie wiem dlaczego ale znowu nic mi się nie chce!
Podziwiam Piotra Boreckiego - 15 marca do zawodów ważył 86kg a teraz musi ważyć 83kg na zawodach w Nowej Zelandii! Dziwne ma te limity wagowe.

Wypiję ST i wsiadam jednak na rower!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345902
Ładne "Nie wiem dlaczego ale znowu nic mi się nie chce!" --i walka w takich warunkach atmosferycznych na trasie rowerowej
aby mi się chciało tak jak panu ,panie Janku nie chce
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130855
Warunki jazdy były lepsze niż wczoraj.
Przejechałem 22km w 80 minut.
Ujechałem się - zmierzyłem cukier i było 58 jednostek - dosyć słabo i nerwowo się czułem!

Może wieczorem zrobię trening barków?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130855
Nie chciało się zacząć ale jednak zrobiłem trening barków.
Po prostu muszę więcej jeść aby móc trenować
Trening odbył się bez bólu barków.
Idzie ku lepszemu pod względem bólu.
Rzeźbienia raczej nie będzie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan

Ujechałem się - zmierzyłem cukier i było 58 jednostek - dosyć słabo i nerwowo się czułem!


A ciśnienie Pan mierzył? Nie tylko spadek cukru może być przyczyną ww objawów.
P.S. Ja też czuję się jakoś osłabiony, przemęczony. Pewnie dlatego, że AD się skończyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130855
jezoo
A ciśnienie Pan mierzył? Nie tylko spadek cukru może być przyczyną ww objawów.
P.S. Ja też czuję się jakoś osłabiony, przemęczony. Pewnie dlatego, że AD się skończyło.
Ciśnienia nie mierzyłem. Osłabiony i głodny jestem . Nie chce mi się nic! Nawet załatać dętek w rowerach! Dzisiaj wziąłem drugi rower bo myślałem, że powietrze będzie wolniej uchodzić ale było jeszcze gorzej - przejechałem 4 km i musiałem 3 razy pompować. Później były 2 drzemki i w końcu zrobiłem trening klatki z plecami a po przerwie biceps z tricepsem.
Pójdę na trasę bo mi masa za szybko rośnie!
AD mam i piję 2-3 razy dziennie .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130855
Wczoraj na trasie byłem 101 minut.
W nocy kiepsko spałem.
Rano zrobiłem przysiady 48/58kgx10p 68kg/3x7p 78kg/2x4p
Po przerwie zrobiłem trening barków.

Samopoczucie mizerne! Treningi to pańszczyzna, którą trzeba odwalić aby dożyć do zawodów 15 kwienia
Za 4 dni robię przerwę w treningach!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130855
Nie mam ochoty na trening!
Nawet kółka nie chciało się robić do załamania (ale niewiele więcej potrafiłbym zrobić )
Wyglądam jak chłopczyk a nie jak kulturysta

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130855
Nic mi się nie chce!
Robię przerwę w dzienniku na ponad tydzień!
Muszę zmienić podejście do walki o sylwetkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311147
Czasem trzeba coś zmienić, podjąć decyzję...nic nie działa w nieskończoność. Także ten..nowy plan i wpieriod
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium