SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po 35 roku życia

Dodaj odpowiedź

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

Wysłana -
jezoo
Widać po formie, że Pan dawno nie jadł takiego specjału Jak na kilka dni Pana ładuje to chyba ze 2 kg Pan zjada na raz Najlepsza jest domowej roboty.
Wcale nie uważam aby pizza była zła na formę - wszystko zależy od ilości.
Ziemniaków było z pięć i raczej nie było więcej niż 0,5kg.
Dzisiaj przed chwilą jadłem o jednego więcej - jutro będzie ogień i siła !
Wysłana -
No właśnie ta ilość jest zabójcza - do dwóch kawałków nawet nie siadam Potem bojler zapowietrzony. Ziemniaki są dobre, chociaż niektórzy omijają je z daleka. Sam Karmowski je chwali a szczególnie po treningu jako szybkie źródło węgli a tu nawet jak Pan pisze dobrze ładują więc kolejny plus. Trochę się przyjżę temu zjawisku czy na mnie też tak działają
Wysłana -
Dzisiaj zaskoczyłem swoje mięśnie!
Zacząłem od wiosłowania w siadzie połączonego z wyciskaniem na klatkę w siadzie.
Była progresja ciężaru i powtórzenia spadały od 15p do 10p
Skończyłem gdy zaczynało mi się robić gorąco w ostatnich seriach a pompa była olbrzymia i utrudniała ruchy!
Wczorajsze ziemniaki zrobiły robotę
Wysłana -
Chyba trochę przeceniasz tego ziemniaka
Zrozumiałbym gdybyś zjadł 2kg, ale .... kilka ziemniaków to się na przednówku jadło, żeby przeżyć, a nie żeby zrobić trening i jeszcze pompę mieć
Wysłana -
Chyba do ziemniaków były buraczki albo poszedł PumpKick przed treningiem
Wysłana -
_Szajba_
Chyba trochę przeceniasz tego ziemniaka
Zrozumiałbym gdybyś zjadł 2kg, ale .... kilka ziemniaków to się na przednówku jadło, żeby przeżyć, a nie żeby zrobić trening i jeszcze pompę mieć
Nie przesadzam . Oczywiście, że leci też kreatyna i przedtreningówka ale główną robotę robią ziemniaki gdyż wcześniej miałem węgle głównie z owoców i kompotów (ostatnio sporadycznie jem chleb). Nabicie mięśni czuję już po ślizganiu przedramionami po ścianie i to po 8 ruchach!

Ten magik do którego chodzi moja żona to fizjoterapeuta i osteopata. Byłem u niego raz i mogę już uzdrawiać innych z bolącymi barkami . Mogę chętnym przekazać nabytą wiedzę .
Strona 523 z 523
Dodaj odpowiedź