SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1477317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346011
ojan
Wycofałem filmik bo nagrały mi się przekleństwa!
(Myślałem, że urywek z przewracającą się kamerą nie wgrałem do filmiku).

Słyszałem i zastanawiałem się kiedy zablokują film hahhahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131141
Jawor50
ojan
Wycofałem filmik bo nagrały mi się przekleństwa!
(Myślałem, że urywek z przewracającą się kamerą nie wgrałem do filmiku).

Słyszałem i zastanawiałem się kiedy zablokują film hahhahaha
Nie zablokowali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Z przeklenstwami nie blokuja zobaczcie filmy np. Grzegorza Walgi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Jak Ojan pokazał grubość fałdy na brzuchu, to zablokowali..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131141
Jawor50
ojan
Wycofałem filmik bo nagrały mi się przekleństwa!
(Myślałem, że urywek z przewracającą się kamerą nie wgrałem do filmiku).

Słyszałem i zastanawiałem się kiedy zablokują film hahhahaha
Jawor50 - nie przypuszczałem, że jesteś taki! Przy montażu myślałem, że to się nie wgrało (tzn. wgrałem do Move Maker ale nie do filmu - widać zrobił to automatycznie - nie sprawdzałem po zmontowaniu!). Dopiero komentarze na YT uświadomiły mi, że były też przekleństwa gdy kamera się przewracała. Nie mam zamiaru wojować z YT ani nikim innym

Rano była klatka z plecami a potem byłem u tego samego fizjoterapeuty co żona.. Szukał przyczyn bólu prawego barku. Uciskał mi różne punkty na plecach, barkach i rękach. Stwierdził, że to może być nawet od lewej ręki gdzie uciskał (bolesny przy ucisku) punkt w przedramieniu poniżej łokcia. To samo mogę sobie sam robić palcami a na plecach użyć twardej piłeczki! Moja żona będzie miała jeszcze zabiegi - w poniedziałek i końcowy w piątek

Po południu zrobię ramiona chociaż zakazał mi trenować przez 2 dni bo po takim zabiegu może wzrosnąć ryzyko kontuzji!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131141
A jednak odechciało mi się wszystkiego!

Piję winko i liczę na dobre jutro .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131141
Wyprosty/uginania
suwnica
zaliczone
Co prawda suwnica tylko w 3 seriach po 10p ale udka spompowane mocno (wczorajsze ziemniaki dały znać, że to dobre węgle!)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie Janku próbował Pan treningu po pizzy. To dopiero ładuje i dodaje kopa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131141
jezoo
Panie Janku próbował Pan treningu po pizzy. To dopiero ładuje i dodaje kopa
Nie pamiętam kiedy takie coś jadłem
Wiem, że ziemniaki ładują mnie na kilka dni
Jadłem wczoraj wieczorem a trening był w południe i byłem pękaty jak beczka wina
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widać po formie, że Pan dawno nie jadł takiego specjału Jak na kilka dni Pana ładuje to chyba ze 2 kg Pan zjada na raz Najlepsza jest domowej roboty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium