SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1469719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130873
jezoo
Widać po formie, że Pan dawno nie jadł takiego specjału Jak na kilka dni Pana ładuje to chyba ze 2 kg Pan zjada na raz Najlepsza jest domowej roboty.
Wcale nie uważam aby pizza była zła na formę - wszystko zależy od ilości.
Ziemniaków było z pięć i raczej nie było więcej niż 0,5kg.
Dzisiaj przed chwilą jadłem o jednego więcej - jutro będzie ogień i siła !
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie ta ilość jest zabójcza - do dwóch kawałków nawet nie siadam Potem bojler zapowietrzony. Ziemniaki są dobre, chociaż niektórzy omijają je z daleka. Sam Karmowski je chwali a szczególnie po treningu jako szybkie źródło węgli a tu nawet jak Pan pisze dobrze ładują więc kolejny plus. Trochę się przyjżę temu zjawisku czy na mnie też tak działają
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130873
Dzisiaj zaskoczyłem swoje mięśnie!
Zacząłem od wiosłowania w siadzie połączonego z wyciskaniem na klatkę w siadzie.
Była progresja ciężaru i powtórzenia spadały od 15p do 10p
Skończyłem gdy zaczynało mi się robić gorąco w ostatnich seriach a pompa była olbrzymia i utrudniała ruchy!
Wczorajsze ziemniaki zrobiły robotę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Chyba trochę przeceniasz tego ziemniaka
Zrozumiałbym gdybyś zjadł 2kg, ale .... kilka ziemniaków to się na przednówku jadło, żeby przeżyć, a nie żeby zrobić trening i jeszcze pompę mieć

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba do ziemniaków były buraczki albo poszedł PumpKick przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130873
_Szajba_
Chyba trochę przeceniasz tego ziemniaka
Zrozumiałbym gdybyś zjadł 2kg, ale .... kilka ziemniaków to się na przednówku jadło, żeby przeżyć, a nie żeby zrobić trening i jeszcze pompę mieć
Nie przesadzam . Oczywiście, że leci też kreatyna i przedtreningówka ale główną robotę robią ziemniaki gdyż wcześniej miałem węgle głównie z owoców i kompotów (ostatnio sporadycznie jem chleb). Nabicie mięśni czuję już po ślizganiu przedramionami po ścianie i to po 8 ruchach!

Ten magik do którego chodzi moja żona to fizjoterapeuta i osteopata. Byłem u niego raz i mogę już uzdrawiać innych z bolącymi barkami . Mogę chętnym przekazać nabytą wiedzę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
A co tu tak cicho?
Dealod czy regeneracja?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130873
_Szajba_
A co tu tak cicho?
Dealod czy regeneracja?

Trenuję.
Co drugi dzień to samo.
Kamera uszkodzona i nie ma jak pokazywać a pisać to samo mi się nie chciało
Fan zaraził mnie brakiem motywacji
Czekam na rozpoczęcie nowego tygodnia na starych śmieciach.
Tęsknię za sztangą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130873
Czuję się nieszczególnie !
Wczoraj mocniejszy trening góry a dzisiaj rano brak sił i kurcze mięśni żebrowych brzucha po przedwczorajszym treningu a także mała destabilizacja stawu kolanowego
Będzie więc dzień nie zaplanowanej przerwy od treningu - chociaż może się to zmieni w ciągu dnia. Dzisiaj miał być dzień nóg i brzucha




Zmieniony przez - ojan w dniu 2017-11-22 09:31:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Chciałem zapytać: tutaj jakieś HTZ może leci czy nic?
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium