SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto z was nosi bron przy sobie?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13635

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Zmotywowany przez Fighter'a rozpoczynam dyskusje na ww.temat. Jako bron rozumiem : bron palna,noze,paleczki do Kali,miecze ( Wiemy Fighter ;),gaz,itp...
Osobiscie przez jakis czas nosilem przy sobie palke ale to cholernie niewygodne i juz tego nie robie.
Porozmawiajmy sobie co kto lubi i co jest lepsze od czego...
Zapraszam do dyskusji.
Maciek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
zalezy w ktrórej kurtce wychodze
w jednej mam kranik
a w drugiej pałkę teleskopowa
a wogole to polegam na sile i umiejetnosciach
a w/w nosze po to gdy by sie trafil jakis niezniszczalny i uzbrojony hehe

Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja nosze portfel(nie zawsze)no i klucze do domu.



Zmieniony przez - cysiu w dniu 01-02-22 21:13:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Tak, ja mam w samochodzie katanę i tonfę. A i mam taki fajny nożyk doczepiany do paska który wkłada się w zamkniętą pięść. Ale to raczej jakaś zakamuflowana forma kastetu i bardzo w mojej opinii niebezpieczna w użytku (dla tego z drugiej strony). A z drugiej strony to powrównać to to miecza to chyba nieporozumienie )

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
A ja mam Berette 5,6mm. I pozwolenie na nia tez mam

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Fighter - sam kiedys pisales,ze wozisz ze soba miecz albo dwa w samochodzie...no chyba,ze cos pomylilem...
Czekam na reszte - Co nosicie panowie?
Moj kumpel powiedzial,ze nosi dwa w pelni naladowane bicepsy ;) (45 w lapie)
Pozdrawiam
Maciek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19137
Ja nosze dwie rece, nie moge ich trzymac w kieszeni bo by mnie za ukrywanie broni oskarzyli.
Jedna miazdze kamienie a drugiej to sie sam boje :)

Lionheart - Walka to moje życie!

Lionheart - Walka to moje życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nosilem noz przez pol roku do szkoly, ale po pewnym czasie goscie zaczeli mi go wyciagac z piornika i raz nim machali przy babce od polskiego (naszczescie nic niewidziala).I od tej chwili nosze tylko rece :) (zreszta ten noz sluzyl mi tylko do rozrywki na przerwach bo to "motyl" byl

SMILE:) pozdrawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Maciek - katana to miecz

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
Chcialem sie zapytac jak jest z legalnoscia palki teleskopowej. Nosze czasem cos takiego, ale nie taka sperzyne z gumowa kulka na koncu tylko po prostu sztywna teleskopowa rure metalowa. Czy jak mnie z czyms takim zlapia to moga mi cos zrobic? Bo w sklepach z bronia mozna cos takiego bez zezwolenia kupic, ale czy wolno to nosic?

PHCthulhu

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiedzcie mi czy gaz łzawiący i paraliżujący są dobre i który jest lepszy?

Rado
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tyson vs Lewis

Następny temat

Na ulice...

WHEY premium