SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto z Was jest największy...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siedzę na tym forum od niedawna i zastanawiam się czemu zwracacie się z pytaniami do takich osób jak np. DĄBEK, KINGKONG itp.(oni chyba najwięcej rad udzielają).
Czy te osoby są "największe" na tym forum, czy też najdłużej ćwiczą... Jeśli możecie to proszę mnie oświecić.
Przeglądając Wasze profile klubowe zauważyłem, że chyba nie ma tu nikogo większego ode mnie (łapa-50,5; klata-136; waga-120; max.na klatę-190kg).
Czy jest tu ktoś "większy" ode mnie?
Nie piszę tego, żeby się pochalić (ani się z nikogo nie nabijam)- chciałbym po prostu pogadać z kimś większym i wymienić się doświadczeniami.....

Pozdrawiam wszystkich pakerów i czekam na odpowiedź.



PIRAT
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
hej!
kolego acid przeczytaj uważnie to co napisalem ,nie chodzi mi o to że X-men ma w d...ie to forum i że ty jesteś pseudokulturystą.Jak uraziłem to przepraszam .Miałem na myśli ten artykuł i wypowiedzi niektórych osób w tym artykule na temat kulturystki,więc stary zero problemu .

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cos Ci powiem , czy myslisz ze jesli ktos ma te 50 w bicu to musi wiedziec duzo wiecej w tym temacie niz taka osoba ktora ma np:40 cm ??
Powiedz mi jaki problem nabuzowac sie zeby zrobic te 50 cm ?
Tu nie trzeba nawet duzej wiedzy. Ciekawi mnie jakiej jakosci jest ta twoja masa ? :)



Zmieniony przez - SCREAM w dniu 2001-07-12 14:50:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
SCREAM MASZ DOKLADNIE RACJE JAK KTOS KIEDYS POWIEDZIAL TU NA FORUM NIE WIEM CZY NIE TY" CO DRUGA BABA NA TARGU MA W BICU 50 ALE JAK TO WYGLADA"!!!!!!

BEZ URAZY -DO WLASCICIELA PYTANIA



marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bez komentarza

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja sie zgadzam z przedmowcami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jest.Jakość a nie ilośc......
Hej Pirat-czy wiesz dlaczego mniejszy może(i tak też bywa) wygrać z większym na zawodach ? Ano dlatego, że może mieć lepszą jakość,proporcje,symetrie,kształty i rzezbę !
Tak więc nie podniecaj się tymi swoimi wymiarami,bo znam gości co mają 42cm w łapie ale ich jakość,proporcje,kształty i rzeżba po prostu zwala z nóg.Podobno dziewczyny też wolą takich....

mikey.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
On chciał tylko porozmawiać z kimś dużym)

Zęby cię bolą?Zjedz snickersa,popij colą.
Pozdro)))

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
moze aktualnie nie mam 120 kg ,ale wyciskam 260 kg na klate i 3 razy 190 kg.
apropo aktualnie waze 106 kg po spadku.
noi sile robie przez trening glownie,a nie przez koks,natomiast mase robie przez koks ale zazwyczaj zimom i jesieniom.


Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
aha tluszczu mam 8%

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
hej ludzie nie wydaje sie Wam ze ASTOROTH I TOLSON MAJĄ SIĘ KU SOBIE !!!!!! ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))!!!!!!!!!!!!!!!!



marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Tolson a co ty możesz wiedzieć o sile skoro na klatke 120 bierzesz )). Nie wiem ile ćwiczysz, ale twój wynik przy braniu jest bardzo, bardzo cienki. No i w dodatku piszesz że nie wiesz ile człowiek musi się namęczyć żeby mieć w łapie 50 skoro ty masz dopiero 44. A jeśli chodzi o to zmęczenie to tyle się namęczy co weźmie szczykawe i se do dupska wbije )). A reszta czyli ćwiczenia na siłowni to dla prawdziwych pakerów sama przyjemność.

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"




Zmieniony przez - DeeJaaVuu w dniu 2001-07-16 10:57:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca

Następny temat

MEGACE 160 ?????

Wiecej