SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto mial przepukline pachwinowa?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
wiesz kolego ja chcialbym jak najszybciej ale nie wszystko zalezy ode mnie. Za 7 tygodni lece do Polski tam bede chyba probowal bo tu to predzej sie zesram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Operacja zrobiona, w środe wrocilem do domu,narazie poruszam sie pokracznie,ale chce wrocic do zdrowia,zastanawiam sie co moze mi pomoc ta fizjoterapeutka? Czego powinienem sie spodziewac a czego raczej nie. Widze ze reklame ma dobra wiec za wizyte pewnie od 100zl w gore wiec nie malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Na cenę jest uzależniona od wielu czynników najlepiej zadzwonić, w celu znormalizowania ciała po zabiegu i wyrównania napięć oraz ciśnień co w zapewni prawidłowy powrót do sprawności i zmniejszy ryzyko wystąpienia powikłań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
ja czuje juz cisnienie np w plecach :D bo sie krzywie w ledzwiowym kiedy chodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Możesz oczywiście odczuwać pewne zmiany w napięciu tkankach nawet położonych trochę dalej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nietolerancja pokarmowa

Następny temat

HCG czy test- leczenie

Wiecej