SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto mial przepukline pachwinowa?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
ja miałem już sporą "gulę" w okolicach pachwin, nie odczuwałem jakies wielkiego bólu ale zwyczajnie brzydko to wyglądało, do tego czulem dyskomfort jak leżałem na brzuchu. Operowałem to na NFZ, bo lekarz powiedział, żebym możliwie szybko to zrobił bo jak mi to "zejdzie" niżej(czy jakoś tak to wtedy określił) to będzie bolało i wtedy już nie będę się tak dobrze czuł jak teraz. Zabieg przebiegł szybciutko, we wtorek się położylem i w piątek wypis. Mineło już ponad 10 lat, dźwigam cięzary i zero problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
ciekawe jak na nfz ile w kolejce czekales?

BPL - znalazlem w Redditch kogos kto opisal swoje umiejetnosci tak - Witam. Zajmuję się fizjoterapią. Zabiegi jakie wykonuję to: mobilizacje i manipulacje stawów, masaż, kinesiotaping, bańki, igłoterapia. Jestem mgr fizjoterapii zarejestrowanym w HCPC (PH111045) i zrzeszonym w CSP (100646). Nie wiem czy ten ktos moze mi pomoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
TomaszAZ
ciekawe jak na nfz ile w kolejce czekales?




Nieco ponad miesiąc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
TomaszAZ
ciekawe jak na nfz ile w kolejce czekales?


czas oczekiwania na świadczenia medyczne w ramach NFZ możesz sprawdzić na portalu
http://kolejki.nfz.gov.pl

TomaszAZ


BPL - znalazlem w Redditch kogos kto opisal swoje umiejetnosci tak - Witam. Zajmuję się fizjoterapią. Zabiegi jakie wykonuję to: mobilizacje i manipulacje stawów, masaż, kinesiotaping, bańki, igłoterapia. Jestem mgr fizjoterapii zarejestrowanym w HCPC (PH111045) i zrzeszonym w CSP (100646). Nie wiem czy ten ktos moze mi pomoc?


najlepiej daj linka , może będzie konkretne info o wykształceniu czy szkoleniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
BPL-G
TomaszAZ
ciekawe jak na nfz ile w kolejce czekales?


czas oczekiwania na świadczenia medyczne w ramach NFZ możesz sprawdzić na portalu
http://kolejki.nfz.gov.pl

TomaszAZ


BPL - znalazlem w Redditch kogos kto opisal swoje umiejetnosci tak - Witam. Zajmuję się fizjoterapią. Zabiegi jakie wykonuję to: mobilizacje i manipulacje stawów, masaż, kinesiotaping, bańki, igłoterapia. Jestem mgr fizjoterapii zarejestrowanym w HCPC (PH111045) i zrzeszonym w CSP (100646). Nie wiem czy ten ktos moze mi pomoc?


najlepiej daj linka , może będzie konkretne info o wykształceniu czy szkoleniach


Nie ma stronki gość.Nazywa się xxx i chyba raczej mi nie pomoze po tym co napisal tak wnioskuje,oto fragment rozmowy:

"JA : Mnie interesuje raczej cos blizej osteopatii.. Mam problem z przepuklina pachwinowa,a wlasciwie nawet nie jestem pewien czy to jest to. Na skierowanie na usg ktore przyjdzie poczta mam czekac 6 tyg
Do polski lece za trzy miesiace i chcialbym podjac jakies dzialania -jesli to mozliwe pozwalajace mi na "donoszenie" tej przepukliny do polski bez ryzyka zablokowania jelita czy innych powiklan
on
Na pewno proponuję unikać dźwignia
Dźwigania
PON. 16:08
tak to wiem juz, silownie odrazu odrzucilem, kaszel pomalu przechodzi - przy dzwiganiu boli, przy kaszlu, nie lubie tez sie schylac,bo czuje bol. Do pracy dojezdzam rowerem ale spokojnym tempem i pod gorke zawsze prowadze. W pracy no coz - jesesmy imigrantami.JA nie mam pracy biorowej,ale i tak dosc lekką. Dzwigam elemeny po 4-5 kg dwoma rękami, na godzine przedzwigami ich ze 30-50
pracowac musze
PON. 18:34
wiec co raczej nie pomoze mi pan na wizycie to nie ten obszar dzialania?
PON. 20:45
on
Nie hestem specjalistą od przepuklin ale jest to problem z mięśniami generalnie więc mogę pokazać pomocne ćwiczenia które zabezpieczą na czas przedboperacją plus mogę nakleić plastry które też wspomogą mięśnie brzucha bo pewnie są one słabe


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2017-05-09 22:47:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Usunąłem imię i nazwisko tym bardziej że wrzuciłeś treść prywatnej rozmowy (oraz również znalazłem linka) Sam stwierdził że specjalnie raczej się nie podejmie terapii o której mowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
no tak wiec pozostaje mi czekać z mieszanymi bolami - dzis np (nie wiem czy to charakterystyczne ale spektrum bólu bylo rozmaite - cała lewa strona, chwile srodek brzucha, pozniej prawa strona , pozniej nic.A nawet promienio0wanie gdzies do okolic przepony. Tak bylo od rana do okolo 12 w pracy,teraz jak siedze w domu to nic nie czuje.Czyli co najlepiej ZERO DZWIGANIA? A coz tym rowerem on mi moze zaszkodzic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak najbardziej możesz tak odczuwać jest to związane z zaburzeniem słupów ciśnień oraz dysbalansem w sekwencjach mięśniowo-powieziowych. Co do drugiej części to nie sposób tego stwierdzić na podstawie samych informacji ale może się okazać żeby nasiliły się problemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
dzis nie jechalem rowerem do pracy,tylko autobusem. Bolu prawie nie było. Przypadek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
byłem na szpitalu kilka dni temu. Niestety info nie jest dobre. Bolalo mnie nawet po przeciwbolowkach... wiec sie tam zglosilem bo ja kurna nie wiem co z tym sie moze stac! a jak uwieznie i nie przyjada na czas i umre?! A jak mi w jaja wejdzie?! to sie jak najszybciej powinno zoperowac ,a oni wymacali,zdiagnozowali ze to to i pokazał mi jak mam se probowac ręką schowac gdy mi wyjdzie i ze to sie operuje,ale nie teraz i mam czekac na termin pocztą. Nie wiadomo ile, narazie nic nie przyszlo.Z ciekawosci zadzwonilem do Polski do szpitala do mojego Tarnowa i powiedzieli ze najblizszy termin jest na marzec 2018. Kurna a ja mam pytanie ile ludzi na to juz zmarlo?!


Zmieniony przez - TomaszAZ w dniu 2017-05-21 14:57:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nietolerancja pokarmowa

Następny temat

HCG czy test- leczenie

WHEY premium