SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto mial przepukline pachwinowa?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Siemanko ludziki.Nie nie zamierzam sie bawić w lekarza i pacjenta przez internet. Bylem juz na wizycie,zglaszalem problem. Jestem w angli i czekam 6 tygodni na skieerowanie na USG. Moje pytanie jest inne. Sama przepuklina nie jest grozna dopoki nie dojdzie do zablokowania jelita. No i moje pytanie jest takie czy ktos mial doswiadczenie z ta przepuklina i jak zapobiegac wypadnieciu wlasnie? W angli Ci lekarze tacy srednio kumaci,moj angielski tez nie jest perfekt wiec tu sie chce cos dopytać. Poki co zrrezygnowalem ze silowni,do pracy musze chodzic(nie jest ona bardzo ciezka fizycznie - stojąca a elementy ktore dzwigam waza ze 4-5 kg)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Bardzo ważne będzie normalizacja napięć w tym obszarze , jedną z głównych przyczyn jest właśnie brak tego i zwiększone ciśnienie co skutkować może przepukliną , dobrego terapeutę manualnego specjalizującego się w pracy na tkankach miękkich czy osteopatę (są bardziej popularni w UK niż w Polsce) będzie mocno pomocne w takim przypadku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
hm co konkretnie bys polecil? W ranslator wpisac osteopata i zgadac sie z nim i zaplacic mu i sluchac ego co powie?;p narazie odrzucilem silownie,w pracy tez saram sie prosic o pomoc dzwigajac cokolwiek,na rowerze nie jezdze pod gorke itd



Zmieniony przez - TomaszAZ w dniu 2017-05-05 23:38:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak najbardziej , oczywiście jak idziesz już do specjalisty to wówczas trzeba stosować się do wytycznych. Skąd dokładnie jesteś może miałbym kogoś do polecenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Redditch - nieopodal Birmingham . Jeszcze takie pytanko,wiesz moze czy przepuklina ta pachwninowa nad wackiem moze sie przeobrazic w mosznową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Niestety z tych stron nie mam nikogo do polecenia (najbliżej Manchester). Przepuklina mosznowa jest odmianą przepukliny pachwinowej skośnej która poprzez kanał pachwinowy i pierścień pachwinowy głęboki może kierować się do worka mosznowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
bardzo niedobra wiadomosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
dobrze wiec bede patrzyl za takim czyms.A moze Ty udzielisz mi jakies wskazowki wkoncu tez jestes osteopatą.Co robic by uniknac jakis przemieszczen? Ta opuchlizna pojawia sie i znika i nie jest jakos mega widoczna,jest nieduza to podobno charakterystyczne dla niej. Ubierac bielizne z luzniejsza gumka czy wlasnie bardziej opinajace rzeczy? Jak sie schylam kucam to czasem czuje bol,ciezary ograniczylem no i w miare funkcjonuje ,czekam 6 tyg na usg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Kwestia podstawowa to czy w ogóle masz przepuklinę pachwinową bo na razie jesteś z tego co opisujesz na etapie diagnostyki. Masz objawy dość charakterystyczne dla przepukliny pachwinowej w postaci bólu/dyskomfortu w pachwinie po wysiłku, podczas kaszlu, czy oddawania stolca ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
podczas kaszlu glownie.Podczas oddawania stolca raczej malutkie bole,ledwo zauwazalne,tyle samo sie moze przydazyc osobie zdrowej. Wysilku teraz unikam.Od "zlej bidy" moge zrobic zdjecie,tak jak przeczuwalem ta wizyta niewiele wniosla do mojego zycia, oprocz tego ze troszke sie uspokoilem(choc moze nieslusznie) bo o tym ze umre nic mi babka nie powiedziala.Jednakze wyczytana w internecie martwica jelit nie wyglada fajnie
czasem odziwo ni stąd ni zowąd są dziwne bóle w odbycie.W samym pierscieniu,ale miewalem takie cos juz w przeszlosci,nagle krotkie jakby nie wiem bolesny krociutki skurcz zwieracza czy co


Zmieniony przez - TomaszAZ w dniu 2017-05-06 23:56:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czyli jest jednak możliwość że jest ona obecna ale badanie obrazowe + fizykalne wyjaśni sprawę, nie ma co się odrazu tak przejmować i pisać czarne scenariusze. Poszukaj w swoim regionie odpowiedniego terapeuty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nietolerancja pokarmowa

Następny temat

HCG czy test- leczenie

WHEY premium