SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto chce sprzedać???

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Dla zupełnie "zielonych".
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć !!!
JAk ktoś ma do sprzedania ławeczki,gryfy,ciężarki,całe sztangi (wszystko co do pakowania)itp. to piszcie bo ja nic nie mam !!!
Zgóry dzienki!!!

***STINGER***
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8680
oki już jest spoko

"Brygada ZOJ-u RULEZZ!!"
"Gdy dasz się rozszyfrować,jesteś stracony.Życie to gra,która ma cię rozweselić lub doprowadzić do łez,ale której nie warto traktować poważnie".

Pozdrawiam!! Van.dal

http://forumzn.katalogi.pl/ - Forum Zjawisk Baksuowskich zapraszam

"Moderator w FZN!"
"Gangland van.dal Mielec!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 648 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9855
obciazniki i gryfy moge zalatwic, ale watpie czy bedziesz chcial kupic, bo mieszkam w Rzeszowie ), a wysylka to by Cie kosztowala hoho i jeszcze troche )))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 694 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3207
czesc witam wejdz na moja strone ...

ice ice baby

TEo

ice ice baby

TEo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a msz sztangi bo mnie nie obchodzi przesyłka


***STINGER***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 648 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9855
Obecnie moge zalatwic tylko obciazniki. Gosc, ktory to dla mnie robi, przy ostatnim zamowieniu uszkodzil jakas soczewke w tokarce (tak mi powiedzial, nie znam sie na tym) i mowil, ze w zimie mam malo zamowien, a ta soczewka podobno jest droga i kupi ja dopiero na wiosne, ale konkretnie kiedy to nie wiem. Jak bedzie mozliwosc zrobienia gryfow to na pewno dam znac. Bedzie mozna zrobic gryf dowolnej dlugosci i srednicy. Ja mam w domu 190-cio centymetrowy i wazy okolo 10 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 694 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3207
lawencje umnie a co do gryfow to zapraszam do sklepu a obciazenie to mam kilku gosci ktorzy sprzedaja wiec ... jak chcesz

ice ice baby

TEo

ice ice baby

TEo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To podajcie ceny !!!
Bo ja chcem kupić !!!
A wy jak wszyscy te same teksty (znam gościa co robi to i tamto )ja też znam gości wielu i się nie hwale .
Walcie wprost macie czy nie!!!!!!!!!


***STINGER***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8680
No właśnie.!!!!!!Mówcie konkretami

"Gdy dasz się rozszyfrować,jesteś stracony.Życie to gra,która ma cię rozweselić lub doprowadzić do łez,ale której nie warto traktować poważnie".

Pozdrawiam!! Van.dal

http://forumzn.katalogi.pl/ - Forum Zjawisk Baksuowskich zapraszam

"Moderator w FZN!"
"Gangland van.dal Mielec!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 648 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9855
Teo ma cennik na swojej stronie, wiec mozna sobie sprawdzic, a u mnie 2,5 zl/kg obciaznika. Prosty gryf dlugosci 190 cm, o srednicy 28 mm kosztowal mnie 50 zl. Jesli chodzi o proste gryfy, to kazda dlugosc jest mozliwa do zrobienia. Nie wiem jeszcze jak z gryfami lamanymi, ale bede wiedzial do konca tygodnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 648 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9855


obciazniki wygladaja tak (na zdjeciach pomalowane srebrzanka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 648 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9855


kolejne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!wejdz!! zobacz!! skorzystaj!!

Następny temat

Tanio PROHORMONY najlepsze!!!

WHEY premium