SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ktoś poleci taniego producenta hantli?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 42
Po 10 latach treningów w klubach po tym jak przeszedłem na treningi domowe pozostaje uzupełnienie swoich czterech kątów w zestaw hantli stałych. Osoby które chodź przez chwile trenowali na rozkrecanych pewnie mnie w pełni rozumią przez podarte wszystkie spodnie treningowe na udach=), a o czasie przekładek nie wspominam.
Przez ograniczone finanse nie moge szalec z markowym sprzetem (sporo poszlo na zeliwo, bramy itd) i szukam prywaciaza co wytoczy np stalowki z gryfami stałymi lub sprzetu urzywanego. Rzecz w tym, że nie bede ryzykowac polozenia sie pod 50'tki z samorobka zle wywazona (oglądałem jeden zestaw w okolicy to sie przeraziłem, że komuś nie stała sie krzywda) .
Pierwsze pytanie: Czy ktokolwiek miał styczność z tym producentem: https://www.olx.pl/oferta/zestaw-hantli-nierozbieralnych-CID767-IDoWIYK.html
Drugie pytanie: Może ktoś wie gdzie jeszcze można poszukać bo też uzbrajał swoją siłownie
Trzecie pytanie: Może ktoś wie gdzie wyprzedają w rozsodnych $ sprzęt urzywany

To co by mnie interesowało to komplet od 10 do 35kg w jakiejś rozsodnej kopilacji np co 2.5kg, 45tki i 50tki juz posiadam ale gdyby byl komplet to bym nie plakal=)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak ktoś toczy to nie wiem co tu spierniczyć i źle wyważyć jedyna sprawa to jak gryf wygląda, czy sa radełkowane czy nie, czy są pokryte jak te normalne, chromowo niklowane, Ja nawet rozbieralne bym zrobił, skręcane na śrube jak sie da.

takie gotowce to z każdej firmy będą drogie. szukaj wyprzedaży z siłowni coś jak tu https://sprzedajemy.pl/zestaw-hantli-od-10-do-40-kg-tarnowka-2-062e3e-nr55422779

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 42
No jak to, jest co spierniczyć bo asymetria wagi przy zarzuceniu większego ciężaru może skonczyc się nieciekawie.

Skręcane nie wchodzą w grę. Zarzucanie ciężaru na uda itp przy stałych hantlach to komfort plus wiele innych zalet.

Gdyby ktoś miał info o jakimś sprawdzonym urzywanym sprzęcie to z chęcią rozpatrzę ofertę.

Jestem świadomy ze to nie będzie kosztować 200zl. Ale tez nie chce do domu płacić za wygląd bo to ma spełniać swoją funkcje a nie świecić na regaliku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 42
Ehhh jeżeli ktoś z 104375 napisanymi postami przekonuje do skręcanych hantli to widzę ze nic tu po mnie. Kiedyś znalazłem pare przydatnych informacji apropo bramy marbo MS-W106 ale widzę trochę się tu pozmieniało... Pozdrawiam ‚doswiadczonego’ Pana;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Kolego nie mówię o skręcanych hantlach typu


tylko cos takiego


Jak ktoś robi na zamówienie to tą śrubę można schować poprzez małe podtoczenie w hantlu.


Co do asymetrii, naprawde musi być słaby tokarz by zrobić aż taką różnice w krążkach by po jednej było np 23 a na drugiej 25kg


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-08-12 19:13:54

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
A nie możesz kupić gryfików i skręcać hantle z talerzami? Zaoszczędzisz kupę pieniędzy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena mocnego i efektywnego planu na klatkę oraz opinia.

Wiecej