SFD.pl Administracja i Moderatorzy

Dodaj odpowiedź

Ktoś podkrada avatarki....

Wysłana -
No wlasnie, jak w temacie- nie mam zamiaru wołać" panie moderatorze, a on mi zabral avatara...."ale kurcze, tyle jest motywów do wykorzystania...wystarczy minimum wyobraźni...zeby to byl jeszcze jakis gotowy avatar, ale ja sobie go"stworzyłem" z wiekszego zdjecia, które bardzo lubie...i teraz widze dwóch użytkowników z takim samym motywem. Niby nic, ale avatar tak jak nick w pewien sposób indywidualizuje użytkownika forum. Uprzejma prośba - nie wykorzystujcie cudzych pomysłów, troche inwencji twórczej!

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
to jeszcze nic ostatnio widziałem jakiegos nowego na forum jak uradł avatara Gikerowi z niebieskim smokiem i czerwonym napisem... Giker
mega lol

znajdz i zniszcz!
Wysłana -
Moj avatar u innych zmienil nieco odcien.Co nie zmienia faktu, ze motyw i pomysl na avatar jest mój,oryginalne zdjecie mam na compie...
Z tym Gikerem to rzeczywiscie przegięcie...
Wysłana -
ta gikera widziałem
Wysłana -
moze by jakis punkt do regulaminu wprowadzic odnosnie "pozyczania" ników i avatarów
Wysłana -
Ale wyslalem powiadomienia, ze avatar jest moj i grzecznie prosze o zmiane.Zero odzewu.
Wysłana -
no to dawaj jego nicka i ban
Wysłana -

Jest ich dwóch. Poczekam jeszcze troche, moze zmienia. To nie sa nowi uzytkownicy, to mnie dziwi...
ale obiektywnie-wrzucam tego avatara, któregu używają-to przeciez perfidnie, minimalnie przerobiony mój, oceńcie sami!
Wysłana -
To cichy figa przerobił
Wysłana -

czy ludzie juz wlasnej wyobrazni nie mają???

Zmieniony przez - PITTT w dniu 2004-02-23 15:24:28
Wysłana -
autora popieram w 100%
Często ktoś ma avatara długi czas. Jak się na niego spojże to często bywa że wiem kto napisal wiadomość... a takie podkradanie avatarów tylko wprowadza chaos
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź