SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Które dobre źródło węglowodanów wybrać?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6458
Cześć wszystkim!
W mojej diecie brakuje mi węglowodanów i trochę białka, a więc węgle chciałbym uzupełnić jakimś produktem, który będzie dobrym źródłem wyżej wymienionych. Znalazłem w internecie takie produkty jak:
- mąka orkiszowa typ 2000,
- mąka żytnia typ 2000,
- płatki żytnie.
Który z tych produktów będzie najlepszy do uzupełnienia moich węglowodanowych braków w diecie?
Jakiś z podanych produktów mam zamiar łączyć z białkiem i pić jako gainer, gdyż często na pełnowartościowy posiłek nie mam czasu. Jeszcze jedno pytanie - czy dam radę wypić takiego 'gainera' bez większych problemów, tzn. czy taka grubo mielona mąka, bądź płatki przejdą mi przez gardło, czy może to zakończyć się dla mnie śmiercią?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Głupi pomysł z tych 3 najlepiej żytnie płatki ja jednak połączyłbym białko z ryżem białym czy jakimś musli, bądź owocem

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
Daj do mąki jaja, wody oraz oliwy już możesz zrobić pełnowartościowy produkt typu jakieś placki, naleśniki, chleb, czy nawet makaron. Jak ulepisz z tego ciasto to możesz w dowolnej formie upiec czy ugotować, tak żeby nawet zabrać ze sobą potem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6458
A mógłbym wypić ryż z białkiem bez wcześniejszego ugotowania ryżu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 321 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16684
To najlepiej się kamieni najedz

„Pain hurts”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Czego ludzie nie wymyślą. Chcesz dostarczyć ww zlożonych poddaj obróbce termnicznej i ryz i kasze i makaron

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6458
Mam do was jeszcze jedno pytanie: czy w diecie jako źródło węglowodanów musi występować chleb razowy? Mam zamiar używać tylko płatków owsianych, kaszy gryczanej i brązowego ryżu. Będzie dobrze, czy musi być chleb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6458
To w takim razie bardzo się cieszę Nie mogę znieść jego smaku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Będzie dobrze

Tak swoją droga, to ciężko dostać prawdziwy chleb razowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Parę nowych diet na mase do oceny

Następny temat

Dieta do oceny/poprawki

WHEY premium