SFD.pl FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

Dodaj odpowiedź

Które BCAA do CrossFitu wybrać?

Wysłana -
Witam!

Zastanawiam się nad stosowaniem BCAA w trakcie treningu i chciałbym się dowiedzieć jakie BCAA danej firmy polecacie??
Osobiście zastanawiam się nad jednym z tych wymienionych poniżej:
- Optimum BCAA train+Susan
- BSN Amino X
- Musclepharm Amino1

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
BCAA to BCAA, nie daj się nabrać na marketingowe zagrywki - ja osobiście sugeruje sie ceną. Najczęściej na mojej półce stoi Activlab i ostatnio SFD.
Wysłana -
Ostrovit 500g Pure. 10/10 czystego bcaa
Wysłana -
Tak, nie warto przepłacać. Bierz te z SFD lub allnutrition.
Wysłana -
Jesli chodzi o bcaa to lepsze sa te wplynie, smak jest gorszy ale porcja to zazwyczaj 20ml, wiec do zniesienia. Sprawdzona jest firma nutrend i byla jeszcze jedna czeska firma, ktora specjalizowala sie w suplementach w plynie ale juz nazwy nie pamietam.
Wysłana -
A czemu niby w płynie lepsze? Bzdura.
Tak, jak koledzy pisali, kieruj się ceną do ilości. Tutaj bezkonkurencyjny jest ten produkt: http://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_BCAA_2:1:1-opis35140.html?gclid=CMuy-9enpdECFQ2Usgod-pgEiw
Te z optimuma mają fajny smak coli i tyle. Zwróć uwagę na przepaść cenową! Płacisz za markę i kilka nieistotnych dodatków.

Zmieniony przez - emenems w dniu 2017-01-03 07:10:06
Wysłana -
17glock
Jesli chodzi o bcaa to lepsze sa te wplynie, smak jest gorszy ale porcja to zazwyczaj 20ml, wiec do zniesienia. Sprawdzona jest firma nutrend i byla jeszcze jedna czeska firma, ktora specjalizowala sie w suplementach w plynie ale juz nazwy nie pamietam.

czeska to moze jeszcze vitalmax.

Proch czy woda jeden pieron absorpcja i tak będzie szybka.
Wysłana -
Różnice są tylko w cenie i smaku . Z resztą samo bcaa nie jest niezbędnym suplementem, bo przy odpowiedniej ilości białka w diecie tych aminokwasów jest wystarczająca ilość.
Wysłana -
Nutriproduct byly tansze od nutrend i skladowo mocniejsze. Ja osobiscie preferuje bcaa w plynie gdyz lepiej dzialaja na moj organizm niz te w tabsach czy w proszku.
Wysłana -
Dla mnie płyn wygrywa tylko ze względu na obciążenie żołądka.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź