SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Które ATD z serwisu aukcyjnego

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Amentoris z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Witam

Witam
Kończy mi się ATD z Chaparral Labs. Na popularnym serwisie aukcyjnym do którego nie można dawać tu linków, nie ma już tego ATD, sa inne np
Pro-ATD Dragon Nutrition
FUSION SUPPLEMENTS
AROMIBLOCK
NEOGENICA
SNS INHIBIT-E 75k
Z tego najciekawiej, przynajmniej wg opisu wygląda AROMIBLOCK, bo niby ma aż 50mg ATD na kapsa czyli 2x wiecej niż te z CL.
Jest też ATD z Dragon Nutrition, a ktoś z forum ma coś wspólnego z tym producentem, bo daje ich towar na testy.
Czy ktoś miał doczynienia z którymś z wymienionych AI i może potwierdzic że działa?
Ale cokolwiek innego z 3,17-keto-etiochol-triene(ATD) a działające i bez szaleństwa w cenie, jak np te z Neogenici.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Neogenica to jedna z pewniejszych firm była jeszcze niespełna rok temu, co potwierdzało wiele osób w moim otoczeniu, jak teraz nie wiem, sezon się zacznie to będzie wiadomo coś więcej.

W ostatnim czasie żadnego atd nie stosowałem wieć nie pomogę, lecz mimo wszystko w kierunku neo bym się skłaniał.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Tyle że strasznie drogo te Neo wychodzi. Ponad 150zł za 60 tabs, to nie ma moja kieszeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Wrzucę do dopingu, pewnie szybciej coś Ci podpowiedzą.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Jak już jesteśmy w dopingu to jak sie ma 25mg ATD do 25mg Anastrozolu? Co jest silniejsze?
20tabsów Anastrozolu kosztuje tylko co połowa opakowania niedostepnego aktualnie ATD Chaparral Labs(90 tabsów), które kosztowało 100zł.
Co się bardziej opłaca?

Zmieniony przez - kiryl3 w dniu 2012-03-07 10:46:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21946
Ja mam ATD z fusion i moge z czystym sumieniem polecic z tym ze ja kupowalem juz jakis czas temu (pare miechow wstecz) takze nie wiem jak to teraz wyglada , nie moge rowniez znalezc zadnej daty przydatnosci do spozycia itp. wiec to tyle odemnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58964
dragon działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Ja mam dragona, ale coś więcej będę mógł napisać dopiero za kilka dni

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
kiryl ale w neogenice masz 50mg na kap a nie 25mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
tomczers17
kiryl ale w neogenice masz 50mg na kap a nie 25mg

W aukcji na allegro piszą 25mg. Dopytam się sprzedawcy...
A jak sie ma 25mg ATD do 25mg Anastrozolu? Co jest silniejsze?

Zmieniony przez - kiryl3 w dniu 2012-03-07 13:29:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
anastrozol zdecydowanie. to dziwne ze 25mg. ja slyszalem o neogenica 50mg na kap tylko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol + Clenbuterol + Dieta

Następny temat

Testo injekcyjny a bezplodnosc

WHEY premium