SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Które ćwiczenie na biceps lepsze ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6743
Otóż zastanawia mnie to dlaczego nikt na siłowni nie robi takiego ćwiczenia na biceps

od 2:00 a wszyscy robią ten biceps z supinacją wg mnie to ćwiczenie pokazane na filmie jest trudniejsze a co wy o tym sądzicie ?Chciałbym się również zapytać o to czy mogę w treningu fbw robić przedramię chociać 3 seryjki x2 zwisu na drążku w tyg ,bo mam straszną dysproporcje w przedramieniu a bicepsie a gdzieś słyszałem,że przedramie powinno stanowić 80 procent obwodu ramienia a ja mam za to 36 cm w bicepsie i 27 w przedramieniu ..Słyszałem też,że przedramię to partia która się szybko regeneruje



Zmieniony przez - Małach1 w dniu 2018-03-27 21:36:15

Zmieniony przez - Małach1 w dniu 2018-03-27 21:37:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6743
Poniedziałek -Ławka 10x10 dalej 8x8 -Siady 10x10 dalej 8x8 -Incline DB Chest supported rows 4x10 dalej 4x8 Środa -OHP 10x10 dalej 8x8 -MC 10x10 dalej 8x8 -Biceps sztangą 4x10 dalej 4x8 Piątek -Ławka hantlami, neutral 10x10 dalej 8x8 -Fronty 10x10 dalej 8x8 -Ściąganie dr. wyc. górnego podchwytem 4x10 dalej 4x8 -Powell raise 4x10 dalej 4x8 ,ale nóg nie będe robił i martwego a zamiast tego spacer farmera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Robią, robią... Niejaki Arnold to wymyślił o ile mnie pamięć nie myli. Co jakiś czas można i tak trenować. Uginanie młotkowe jest popularne.


Zmieniony przez - Tygrys_85 w dniu 2018-03-27 21:46:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6743
A to cwiczenie z supinacja angazuje bardziej glowe dluga ? ogolnie czym to sie rozni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ćwiczeń na biceps jest taki ogrom że trudno by wszytskie na siłowni chyba zobaczyć, większość osób raczej wybiera sztange w takim wariancie
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6743
Sztanga moim zdaniem jest gorsza,bo silniejsza reka odciaza slabsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
W Twoim przypadku nie będzie to miało najmniejszego znaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
mlotek angazuje rownie miesien ramienno-promieniowy do zgiecia, sam biceps nie jest stricte atakowany, a rowniez miesien ramienny, znajdujacy sie pod jego powierzchnia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6743
Czyli mlotkowe dziala na wypuklosc ze tak powiem a takie zwykly uginanie dziala bardziej na glowe krotka ?Ale to mlotkowe to mozna powiedziec,ze to taka hybryda,bo tylko przy powrocie wykonywany jest mlotek.Wracajac do przedramienia polecacie mi robic przedramie 2x w dzien trenigowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
mlotek bedzie angazowal wszystkie miesnie
ramienny
ramienno-promieniowy
bica calosciowo tez

co do przedramienia, raz wtygodniu styknie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6743
A jeżeli robię brzuch 3x w tygodniu i tylko jedno ćwiczenie a mianowicie uginanie nóg na drążku to będzie to się liczyło jako trening przedramion czy robić jeszcze dodatkowo do tego osobny zwis np z obciążeniem.Bardzo mi zależy na przedramionach,ponieważ mam martwice kolana i martwy muszę sobie odłożyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Na przedramiona masz wiwle ćwiczeń czy od zwisu Ci one urosną nie bardzo, mozesz robić uginania, prostowania nagdgarstków, nawijanie linki
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w treningu

Następny temat

Aeroby przy redukcji

WHEY premium