SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Która firma robi najlepszy sprzęt do domowej siłownii ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
od wakacji kończe przygodę z dużą siłownią, i chce zrobić swoją własną na strychu:) tylko nie wiem na co się zdecydować

wiadomo HES i HBP odpada bo tam ławeczka rozkładana zwykła, chodzi po 900zł

Myślę nad Marbo lub Keltonem, ale ciężko mi się zdecydować( choć bliżej mi do Keltona bo do Brzeska mam 50km to sam sobie pojadę i przed kupnem zobaczę )
możecie tak czy owak coś doradzić? Może ktoś z was ma sprzęt z jednej z tych dwóch firm i może coś powiedzieć, czy po 2-3 latach ćwiczeń dalej jest taki ładny sprzęt jak po kupnie ?NIc się nie rozleciało?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Witam ja mam ławkę, modlitewnik i stojaki z MARBO i nie narzekam, mam je z 3lata i nic sie nie dzieje. Ogólnie jestem zadowolony, chociaż KELTON wydaje się bardziej wytrzymały choćby z racji na szersze profile (50x50)

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
to jest dziwna sprawa. N chwilkę TYLKO z CIEKAWOSCI wpadlem na konkurencyjne forum ( o podobnej nazwie rozniacej sie tylko jedna literką = wiadomo o jakie chodzi) i wszedlem w recenzje spzretu keltona. Tam duzo ludzi pisze ze Kelton*****owy itp itd a Marbo to raj na ziemi. Tu zaś, tzn na sfd pochlebne opinie zyskuja obie firmy, choc sponsorowany dzial ma tylko kelton. Wiadomo to sa firmy konkurencyjne i kazda promuje swoj towar
Ja straram sie byc obiektywny i zwroc uwage chocy ze kelton daje gware 10lat a marbo 5. Testowane wytrzymalosci tez czasami sie znacznie roznia. Wybor nalezy do Ciebie, musisz ocenic ktore opinie są wiarygodne a ktore poprostu wyssane z duppy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
właśnie najpierw dla mnie był tylko Kelton brany pod uwagę, ale później wpisałem w Google kelton opinie i znalazłem tamto i ,też tam kolesie fotki wrzuciali jak im się szybko sprzęt zepsuł, ale później znów na sfd tak dużo dobrych opinii o Keltonie znalazłem, i wydaję mi się,że tamto to może anty reklama
ale założyłem temat aby ktoś mnie poparł z tym, i napisał swoje doświadczenia obiektywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54691
99% ludzi kupuje albo MARBO albo KELTON
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5646
ja mam stojaki keltona (wolne) za bodajze 140zl. Moge ich yżywać i do ławeczki i do przysiadów. Jestem zadowolony :)

On steroids:
There are no shortcuts. The fact that a shortcut is important to you means that you are a pussy. M. Rippetoe
Definicja treningów:
http://startingstrength.wikia.com/wiki/Starting_Strength_Wiki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
hmm a kelton nie robi sztangi olimpijskiej? Bo nie wiem ciężko mi będzię się przyzwyczaić na taką zwykłą cieńką, choć później z obciążeniami łatwiej dokupywać te na 28mm średnicy, niż olimpijskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1024 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18640
Też się wahałem :)
Jak już miałem kupować sprzęcik to dobry.
Skusiłem się na keltona - akurat był konkurs na najlepszą recenzje, dostałem 15% zwrotu, co w moim przypadku było 350zł i do tego wygrałem ławkę o wartości 200zł.
Dodatkowo 10lat gwarancji i miałem bliżej do firmy aby odebrać osobiście :)
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12650
mam dwie ławeczki Keltona i wszystko z nimi ok :) szybka przesyłka i niczego nie brakowało :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1746
kupiłem ławeczkę marbo na allegro kupę czasu temu, jestem bardzo zadowolony nie mam żadnych problemów, polecam! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1046 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3627
kscman: mamy również w swojej ofercie gryfy olimpijskie :)
1

Magdalena Halik - Specjalista ds. sprzedaży
609-490-896
GG 3515016
[email protected]
------------------------------
http://www.sfd.pl/Obsługa_Kelton_Pani_Magdalena_Halik-t591476.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowa Drązka i pytanie o uchwyty

Następny temat

hurtownie dostawcy

Wiecej