SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Która Glutamina??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
Mam pytanie do fachowcow i tych ktorzy brali glutaminke. Nie wiem ktora wybrac bo poprostu jeszcze jej nie bralem ? Chcialbym zebyscie uwzglednili rowniez czynniki ekonomiczne.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Ja bralem narazie tylko peptyd Hitec - nie kupuj szkoda kasy. Dzisiaj mam zamiar zamowic u Lalki Nutrend Glutamina 250g za 55 zl, wychodzi najkorzystniej, a i jakosc nie najgorsza podobno.

Michał G.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Goral, skoro brales peptyd to sie nie dziw... Glutamina ?? Ultimate, Optimum lub Nutrend.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zajrzyj na strone www.cyberpaker.com mozesz tam kupic bardzo dobra glutamine w dobrej cenie.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2832
Ja biorę 100% czystą Glutaminę Phytochemu i bardzo dobrze działa. Dzieki niej teraz nie jestem chory ponieważ wzmacnia organizm i wogóle lepiej się czuję.
250 g - 120 zł
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
Maku wolalbym kupic jednak cos w kraju , raczej bedzie to Sonbaty , nie dlatego ze nie ufam Cyberowi tylko z tego wzgedu chce kupic bezposrednio w sklepie , nie musi byc to cos z nizszej polki bo jestem wyplacalny , wazne jest jednak rowniez to zeby byl to naprawde dobry produkt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
goral ta glutamina za 55 zł z Nutrendu jest??? nie widziałem glutaminy w ich ofercie-???? a jak co to podaj jak sie zamawia u Lalki
dzieki

Niech masa będzie z wami!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Wejdz na www.odzywki.pl i znajdz firme nutrend i ich glutamine. 250g kosztuje 55zl, ale tylko dzisiaj do 24 godziny jest promocja, wiec sie pospiesz.

Michał G.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
Dzieki za wypowiedzi ! Co powiecie na glutaminke Ultimate?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Podobno bardzo dobra glutamina, zbierajaca swietne recenzje na forum (sam osobiscie nie bralem)

Michał G.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


U Cybera jest dosyc ciekawa promocja i dobrej jakości.
"Cena promocyjna opakowan po 500g 119 pln (po promocji 159)
Cena promocyjna opakowan po 1000g TYLKO 179 pln (cena po promocji 279 pln)"


"Punkt widzenia sie zmienia w zaleznosci od stanu w kieszeniach"
POZDRAWIAM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z nasyceniem czy bez?

Następny temat

Co lepsze na mase? Kreatyna czy Mass Gain?

WHEY premium